Keystone logo
Wheeling University

Wheeling University

Wheeling University

Wstęp

Wheeling University to przywództwo, służba i edukacja, która będzie trwać przez całe życie.

Misja

Życie | Katolickie tradycje doskonałości edukacyjnej i służby innym kierują wszystkimi programami na Wheeling University . Poprzez integrację nauki, badań i rozwoju gospodarczego z klasyczną wiedzą i objawieniem chrześcijańskim, uniwersytet stara się wspierać kompetencje, kreatywność i innowacje w całej społeczności kampusu i poza nim. Absolwenci uniwersytetu wkraczają w świat pracy z celami odpowiedzialnymi społecznie, z trwającym całe życie apetytem na naukę i chęcią uczynienia naszego wszechświata lepszym miejscem.

Przywództwo | Aby modelować katolicką troskę o sąsiadów regionalnych i globalnych, Uniwersytet zaprasza ludzi wszystkich wyznań, ras i narodowości do udziału w inteligentnym dążeniu do doskonałości. Uniwersytet promuje bliskie kontakty studentów z wykładowcami i zachęca studentów do rozwijania ich pełnego potencjału przywódczego. Poprzez ugruntowanie w sztukach wyzwolonych, a przede wszystkim przykład Jezusa Chrystusa, uniwersytet stara się stworzyć inteligentnych, moralnych przywódców, którzy będą bronić katolickich wartości wiary, pokoju i sprawiedliwości. Wheeling University przewiduje, że Wheeling University będzie odgrywał dynamiczną rolę przywódczą w życiu swoich studentów i na całym świecie.

Obsługa zi między innymi | Uniwersytet ma charakter krajowy i międzynarodowy, jeśli chodzi o wydział i studentów, badania naukowe i zasięg. Jednak jako jedyna katolicka instytucja szkolnictwa wyższego w Zachodniej Wirginii, Wheeling University ceni swoją wyjątkową misję w najbliższej okolicy, kształcąc miejscowych mężczyzn i kobiety i zwracając ich do wzbogacania własnych społeczności. Wheeling University głęboko przekonany, że jego absolwenci wejdą do świata zawodowego przygotowani do wykorzystania otrzymanych od Boga talentów nie tylko do osobistego spełnienia, ale także jako mężczyźni i kobiety w służbie innym.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Wheeling

    Washington Avenue,316, 26003, Wheeling

    pytania