Keystone logo
Whitecliffe College of Arts & Design

Whitecliffe College of Arts & Design

Whitecliffe College of Arts & Design

Wstęp

WHITECLIFFE Przegląd

Whitecliffe College of Arts and Design jest świecąca 1982 szkół wyższych w nagradzanej założona w Auckland, w Nowej Zelandii

Międzynarodowo uznane kursy zawodowe, kursy stopnia, Master Dzieła sztuki, materiały fotograficzne, projektowanie mody, grafika, sztuka menijimeonteu, terapia sztuką Jest aktywna.

Whitecliffe oferuje nowoczesne i międzynarodowym odpowiednich kursów przez zasiedziałych artystów, projektantów, specjalistów w dziedzinie edukacji i naukowców. Studenci będą rozwijać twórcze i krytyczne myślenie, badania, komunikacja, umiejętności prezentacji i uczyć się poprzez wystawy sztuki współczesnej w świecie designu, staży, międzynarodowych prelegentów, ekspertów z branży. Proces Professional firmy Whitecliffe żadnej wartości dla każdego z własnej kreatywności i podejmowania ryzyka są zachęcani do studiów podyplomowych.

Absolwenci Whitecliffe są jasne i mają wysoki poziom twórczego myślenia i szerokich technologii zgodnych ze standardami branżowymi. Ich zadaniem jest silnym i wysoce wizualnej reprezentacji we współczesnej kulturze i twórczy przemysł tworzy twórcze pomysły stworzone.

Cele edukacyjne

Whitecliffe jest jednym z najlepszych absolwentów i wychowanków ludzi twórczych w szkołach artystycznych, projektowych, które działają niezależnie od siebie.

Whitecliffe tworzą wzbogacenia kulturowego poprzez naukę i praktyki w całej tej dziedzinie i zapewnia zmienia życie doświadczeń edukacyjnych poprzez edukację projektowania sztuki, badań i nauki.

Whitecliffe uczniowie poprzez jakość, innowacyjność, różnorodność wspólnie ze społecznością poprzez procesu twórczego. Whitecliffe absolwenci mają sądu estetycznego, doświadczenie i zaufanie, współpracę, ekspertyzy.

aktywów bazowych Whitecliffe powstał dzięki pracy pracowników, studentów i absolwentów. W Whitecliffe pomysły i ekspresję wierzy w różnych dziedzinach. Dzięki szerokiej gamie nośników, procesów, metod itp wierzę, że absolwenci są liderami ustala się myślenie dogłębnej i praktyki w każdym polu. Dzięki rygorystycznej krytyki i debaty intelektualnej i wzajemnego szacunku nabędzie umiejętności potrzebnych wraz ze społecznością.

program

Fundacja Studia licencjackie: Poziom NZQF 4

kursy zawodowe Art & Design
kursy zawodowe Digital Media & Design
18 tygodnie Kurs rozpoczyna się w lutym każdego roku w lipcu
portfolio niepotrzebna
IELTS 5.5 lub nowszy

Stopień: Bachelor of Fine Arts NZQF Poziom 7

Dzieło sztuki
Graphic design
Media photo
Fashion design
Począwszy od lutego każdego roku
wymagane portfolio
IELTS 6.0 lub nowszy

Masters: NZQF Poziom 8, Level 9

Magister Sztuki
Dzieła sztuki Masters Program Fundacji
Magister zarządzania sztuką
Master of Art Therapy Foundation Degree
Magister Sztuki Terapii
Ekologiczne Masters Moda
Zakończenie Oczywiście wszystkie pana, studenci mogą uczestniczyć w zajęciach podczas pracy mniej
IELTS 6.5 lub nowszy

Dlaczego Whitecliffe?

1.Whitecliffe świeci School of Art and Design Awards w różnych konkursach krajowych i międzynarodowych studentów, absolwentów, wykładowców. Główną treść zawierać nagrodę

 • Eden Arts Szkoły artystyczne Top Award 2011 konkurs w pierwszym roku, w tym jeden przyznany data rozpoczęcia.
 • Australasian Absolwent Roku - Fashion Design
 • Australasian Absolwent Roku - Komunikacja wizualna
 • id Emerging Designer
 • Najlepsze w kategorii
 • AgIdeas

2.Whitecliffe kawalerem, wstępnie licencjackich program składa studenta i opiera się na rozpoznaniu i pielęgnowaniu indywidualność i pasję indywidualnego studenta. studenci Nowe media, nowoczesna koncepcjaDoświadczenie i Tradycyjne materiały, umiejętności, postawyZnajomość budynku. 3.Whitecliffe licencjackich kursy są prowadzone w projektowaniu sztuki. Czy wybrać żadnych poważnych studentów Rysunek, malarstwo, projektowanie technologiiTo trzyma. 4.Whitecliffe jest Biznes, marketing, etykaJeden użyteczną techniką w różnych dziedzinach, na podstawie, a także zapewnia wszechstronne doświadczenie zawodowe w sektorze dla przyszłej kariery studentów. 5. Studenci trzeciego roku Wystawy, międzynarodowych prelegentów, ekspertów branżowych, konferencje, staże obowiązkoweDoświadczenia z nowoczesnej sztuki i designu na świecie. 6. Na podstawie Chunghak wspierać licencjackich Badania Creative TechnologyFuzja sztuki i techniki wizualnej wymagane przez sektor publiczny i zawodowych. 7.Małe klasy PracticeDla studentów i wykładowców będzie komunikował się indywidualnie z każdym dniem. Od drugiej klasy uczniowie są wpuszczani do kampusu w ciągu tygodnia Whitecliffe świadczy przestrzeń osobistą pracę lub studia.

8.umiejętności rozwiązywania problemów i pień odpowiedziZaleca się skupić. Jak również opracowanie indywidualnej kreatywności i krytycznego myślenia, badania, komunikacji i umiejętności prezentacji poprzez wzbogacenie.

 1. Kreatywność wymaga kombinacji organicznych wyobraźni, koncentracji i elastyczności. Wielu absolwentów ASP Kreatywne myślenie i producenciTo otrzymała uznanie jako udane, jak to możliwe, łącząc umiejętności nabyte w ramach różnych dziedzin Art & Design oczywiście. 10.Średni procent ukończenia i proces stopniowanie WhitecliffeNowa Zelandia ma jeden z najwyższych kursów sztuki i wzornictwa 80%A.

Przegląd licencjackie

Dzieło sztuki

Absolwenci Whitecliffe PLASTYCZNE są silnie wskazuje, aby wyrazić swoje pomysły i atrakcyjne. Szerokie rozumienie szerokiego zakresu sztuki i opiera się na plac i dostosować się do ciągłej krytyki i myśleć szybko dołącza do czołówki współczesnej kultury.

kierunków dzieł sztuki można umieścić współczesnych praktyk artystycznych, współczesną teorię, koncentrując się na język wizualny. Wspierać rozwój poprzez praktyki artystycznej w sensowny i kreatywnych mediów w swoich dziedzinach, aby wspierać i rozwijać niezbędne umiejętności, technik i teorii kreatywności studentów, stosowane umiejętności i teorii.

studenci Malarstwo, rysunek, grafika, fotografia, film, media cyfrowe, tradycyjna / nowoczesne materiały, technologie, podejść i wyśmiewanyAby zbadać. Poprzez rocznych warsztatów i wykładów specjalnych nagrań wideo, instalacja sztuki 3D Uczenie się sztuki. Whitecliffe studenci zapewni osobistą przestrzeń studio.

Graphic design

Whitecliffe projektowanie graficzne absolwenci muszą zrozumieć współczesny tradycyjny design / graficzny i jak nieustannie myśleć. Systematycznie zbadać projekt projektu poprzez ich szeroki zakres umiejętności i otrzymują wysokie uznanie w branży, prezentując szeroki zakres wyników wizualnej.

studenci Badania, rozwiązywania problemów i komunikacji wizualnejJeśli bierzesz udział w eksploracji mediów tradycyjnych / cyfrowy. Oprogramowanie standardem przemysłowym Ilustracje, fotografia, grafikaDowiedz się zrównoważyć. Ten proces Publikowanie projektu, ruchomej grafiki, komunikacji korporacyjnej, projektowanie stron internetowych, projektowanie opakowań, reklamy, scenografię, tożsamości marki, teoria projektowania, staży, wystaw, żywych majtekZawiera on. Dzięki powyższym procesie wspieranie kluczowych elementów kierunku sztuki, tożsamości marki, projektowanie graficzne, teoria projektowania. Studenci chcą przyszłość opartą na polu projektowania w ciągu jednego roku, ostatni rok pracy nad projektem własnego. Uczniowie rozwijają wiedzę techniczną, aby rozwinąć kontakty w branży poprzez staże, wystaw, żywych majtek. Wszyscy członkowie wydziału aktywnie w zasiedziałego projektanta badań i projektowania.

Media photo

Whitecliffe absolwenci materiałów fotograficznych są kreatywni, po czym nastąpił wyraźny Image Maker. jasno zrozumieć one standardy przemysłowe i skutecznie komunikować wizję i zaufanie we współczesnym środowisku.

Kurs ten zapewnia studentom podstawowych umiejętności, technik, metod, od kreatywności, umiejętności i zastosować teorię. Opierając się na doświadczeniach wielu kreatywnych mediów obiektyw z najważniejszych praktyk artystycznych.

Analog / Technologie cyfrowe i cyfrowy workflow, zarządzanie kolorami, a zaawansowana technologia oświetleniaIntensywne badania. Wielkoformatowe fotografie technologia oświetleniowa oparta, zdjęcia (wideo) Praca dźwiękoweTakich jak skupienie się na dziedzinach wiedzy. Główne nośniki obrazu Students Eksperci obiektyw / aparat / nagłośnienie i zaawansowane urządzenia do przetwarzania obrazuMożna użyć. Studenci uczą się strategii poprzez prezentację specjalnego profesjonalnego druku fotograficznego projektu długoterminowego książka z obrazkamiTworzenie

Fashion design

Whitecliffe mody absolwenci projektowe są zgodne ze standardami branżowymi techniki mają wysoki poziom twórczego myślenia i odwagi, aby spróbować. Osobista wizja i innowacyjne kariery są przestrzegane specjalistów w branży.

Moda kierunków projektowych powoduje myślenia i twórczego rozwoju estetyki projektowych na podstawie stosowanych umiejętności, umiejętności praktyczne w pierwszej klasie. Studenci będą uczyć się umiejętności projektowania badań i rozwoju koncepcji do wyrażania własnej tożsamości, tak nowoczesne i oryginalne spójność projektu.

Wysoki poziom standard branżowy sposób na naukę podstaw, podejmowania wzór, produkcji odzieży, aby zakończyć pracę z ekspertami.

kursy projektowania mody Badania Projektowanie, rozwój koncepcji, wzór w branży poziom ołtarzu, produkcja odzieży, technologia, moda, przetwarzanie tkaniny, szycie, ekologiczny badania, naturalne farbowanieKoncentruje się ona na. Obejmuje ona historię mody, teoria, ilustracje, specjalizuje się w badaniach. Whitecliffe jest wiodącym światowym trendem mody prognozowanie witryny sieci Web, WGSN Wsparcie dla dostępu. Studenci problemem nowoczesnego społeczeństwa poprzez praktykę w branży lub zaprojektować własny Ćwiczenia ekologiczny, naturalny farbowania Będziesz mieć możliwość skupienia się na takie. studenci Nowa Zelandia Fashion Week, Lokalny projektant, staż u odbiorców zagranicznych.

otrzymał międzynarodowe aplikacje studenckie

Zagraniczni studenci Minimalny wiek to 18 lat. Tylko studenci poniżej 19 roku życia będzie wymagać dowodu, że jesteś mieszkańcem Strażnik Oakland w pierwszym roku.

Każdy dokumenty towarzyszące są przetwarzane osobno przez Whitecliffe. Po zapoznaniu się z trzech ważnych części Komisji Kwalifikacyjnej o dopuszczenie do udziału ucznia w każdym z wielu zalet. zostanie ustalone, że student może z powodzeniem ukończyć studia do przyjęcia.

jak

Więcej informacji można znaleźć na ostatniej stronie podręcznika szkolnego.

1. Report Card: Wysoka szkole lub na uczelni klas

Studenci z zagranicy jako przewodnicy dał wszystkim musi ukończyć kursy szkół średnich w kraju.

2. Portfel

Praca powinna zawierać od 20 do 12 mogą wykazywać szeroki zakres możliwości. Portfel może być skonfigurowany do pracy w polu, które jest reprezentatywne dla studenta.

Studenci (za granicą) może przyjąć ofertę w formacie cyfrowym.

3. Wywiad

Wszyscy kandydaci muszą być przygotowani do rozmowy z natury do swojego portfela w pracach wywiadu i pomysłów. Mieszkam za granicą studenci mogą zostać przesłuchani przez Skype lub telefonicznie.

4. Dopuszczenie Zapisz się do naszego newslettera

Foundation Degree i stopnia licencjackie kandydaci muszą wypełnić przyjęć literami więcej niż 250 słów.

Dobry wybór

Studenci, którzy nigdy nie studiowali kurs uczelni lub wsparcia związanego z pracą może być wybrany jako najlepszy model. Proszę odnieść się do art szczegółowej sekcji 2.

Pomoc terminKonie są październiku. Może obsługiwać nawet po terminie.

Po procesie wsparcia Termin

Po upływie terminu przechodzą procedurę rekrutacyjną poniżej.

Studenci mogą żądać wywiadów i pomoc, jeśli przebywają za granicą, zostanie on zastąpiony przez telefon lub Skype. Jeśli przewyższać poziomu aplikacji, może być zwolniony z wywiadu.

Wstęp dla studentów, którzy będą wysłane pismo przyjęcia, umowy rekrutacji, rachunki za naukę.

Umowa przyjęcia (uzgodnione przyjęciu) i rachunki za studia należy składać do Whitecliffe koniecznie w dacie wypowiedzenia. Następnie (w ciągu 2 tygodni od zatwierdzenia przyjęcia) zapłacić pełną czesne (budka Urzędu Nowa Zelandia) będzie nadawać potwierdzenie płatności czesnego.

Certyfikat Czesne jest dokumentem wymaganym przez studenta wizy imigracyjne Nowej Zelandii.

studenci Czesne

 • Fundacja Studia licencjackie 2017 NZ $ +12.000 (18 tygodni)
 • Licencjackie 2017 NZ $ +27.000 (1 rok)
 • Masters 2017 NZ $ +27.000 (1 rok)

Lokalizacje

 • Auckland

  24 Balfour Road, Parnell, 1052, Auckland

  pytania