Keystone logo
Whittier College

Whittier College

Whittier College

Wstęp

Whittier College : Życie i nauka w prawdziwej społeczności

Nasza długa tradycja akademicka ma na celu wspieranie uczniów w zrozumieniu złożoności współczesnego świata i miejsca pracy, nie tracąc z oczu znaczenia odpowiedzialności społecznej.

Whittier to miejsce, w którym studenci aktywnie angażują się w społeczność lokalną, badając także swoją rolę w globalnej społeczności. Nasza natura mieszkalna jest kluczowym elementem w definiowaniu tego, kim jesteśmy, ponieważ studenci i profesorowie mieszkają i uczą się w bliskiej odległości od siebie, tworząc atmosferę, w której wiedza może być realizowana 24/7. Jest to społeczność, w której ceniona jest indywidualność, ceniona jest tolerancja, a rzeczy, które sprawiają, że każdy z nas jest wyjątkowy, są postrzegane jako nieocenione narzędzia w poszukiwaniu większej wiedzy i zrozumienia.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Whittier

    13406 E. Philadelphia St., , Whittier

pytania