Keystone logo
Whitworth University

Whitworth University

Whitworth University

Wstęp

Od 1890 r. Whitworth trzyma się mocno swojej założycielskiej misji zapewniania „edukacji umysłu i serca” poprzez rygorystyczne intelektualne badania prowadzone przez oddanych chrześcijańskich uczonych. Uznawany za jedną z najlepszych regionalnych szkół wyższych i uniwersytetów na Zachodzie, Whitworth University ma ponad 3000 studentów. Oferuje ponad 100 programów licencjackich i magisterskich. W ostatnich latach Whitworth cieszył się rekordowymi poziomami zapisów i retencji studentów, najsilniejszą pozycją finansową w historii uniwersytetu oraz zwiększoną widocznością na zewnątrz.

Whitworth University składający się z budynków z czerwonej cegły i wysokich sosen, oferuje piękne, zachęcające i bezpieczne środowisko do nauki. W ostatnich latach dokonano ponad 140 milionów dolarów na ulepszenia kampusu.

We wszystkich swoich wysiłkach Whitworth stara się rozwijać misję swojego założyciela polegającą na wyposażaniu uczniów w „czczenie Boga, naśladowanie Chrystusa i służenie ludzkości”.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Spokane

    West Hawthorne Road,300, 99251, Spokane

    pytania