Keystone logo
Wilkes University

Wilkes University

Wilkes University

Wstęp

Co jest takiego wyjątkowego w Wilkesie?

Jeśli patrzyłeś na uczelnie, widziałeś zdjęcia na wszystkich stronach internetowych. Piękne budynki na zadbanym kampusie. Uczniowie rozmawiają w stołówce. Profesorowie dzielą się swoją wiedzą na zajęciach. Tłum strzały na początku. Po jakimś czasie wszystkie te strony internetowe i wszystkie te uczelnie zaczynają wyglądać tak samo. Więc co sprawia, że Wilkes jest wyjątkowy?

Uczeń rozmawiający na Wilkes Greenway

Wilkes to mały uniwersytet.

Mamy około 2500 studentów na studiach licencjackich na kampusie, więc poznasz swoich kolegów z klasy po imieniu. I otrzymasz spersonalizowaną uwagę swoich profesorów, a nie spojrzenie absolwenta w sali wykładowej na 500 miejsc.

Oferujemy duże możliwości. Wilkes to jedyna tak duża uczelnia, która oferuje szeroki wachlarz programów zawodowych i sztuk wyzwolonych. Będziesz mieć możliwość wyboru spośród wielu kierunków w sześciu różnych szkołach. Jeśli nie możesz wybrać tylko jednego, możesz podwoić dur lub połączyć dur i moll. Podwójny kierunek inżynieria i media cyfrowe. Specjalizuje się w rachunkowości i ma mniejszą znajomość hiszpańskiego. Przy tak wielu różnych programach będziesz mieć szeroki wybór opcji. (Jeśli jesteś magistrem matematyki, możesz dokładnie określić ich liczbę). Oprócz programów licencjackich Wilkes oferuje studia magisterskie i doktoranckie / końcowe, w tym doktora pielęgniarstwa, doktora pedagogiki, doktora farmacji Doktor filozofii pielęgniarstwa i magister sztuk pięknych w zakresie twórczego pisania.

Edukacja Wilkesa jest tego warta. The Economist umieścił Wilkes University 25. miejscu w kraju pod względem wartości ekonomicznej, porównując zarobki naszych absolwentów z tym, co mogliby zarobić, gdyby studiowali gdzie indziej. Brookings Institution, magazyn Money i firma technologiczna Smart Asset również doceniły wartość edukacji Wilkesa. Wiemy, że nasze zaangażowanie w sukces akademicki opłaca się naszym studentom, ale wspaniale jest widzieć, jak inni to robią.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Wilkes-Barre

    West South Street,84, 18701, Wilkes-Barre

    Programy

    pytania