Keystone logo
Wilkes University Jay S. Sidhu School of Business and Leadership

Wilkes University Jay S. Sidhu School of Business and Leadership

Wilkes University Jay S. Sidhu School of Business and Leadership

Wstęp

Kiedy studiujesz w Sidhu School of Business, dołączasz do zróżnicowanej sieci odnoszących sukcesy profesjonalistów i prawdziwych liderów. Ponadto absolwenci Wilkes służą jako potencjalni pracodawcy, członkowie rady doradczej i mówcy gości, co oznacza, że pracujemy nad rozszerzeniem sieci biznesowej przed ukończeniem studiów.

Szkoła Biznesu i Przywództwa Sidhu mieści się w pięknym centrum uniwersyteckim o powierzchni 80 000 stóp kwadratowych w Main. Obiekt o wartości 3 milionów dolarów obejmuje inteligentne sale lekcyjne, sale spotkań studentów, Starbucks i Cardell Financial Center.

Absolwenci Sidhu School będą przygotowani z wiedzą, umiejętnościami, doświadczeniem i pasją do prowadzenia różnorodnych organizacji w obliczu dynamicznych wyzwań i szybko zmieniającego się globalnego otoczenia.

Szkoła Sidhu przekształca uczniów poprzez wzmacniającą edukację w środowisku mentorskim, które rozwija umiejętności osobiste, zawodowe i przywódcze poprzez stypendium, uczenie się przez doświadczenie i zaangażowanie społeczności.

Lokalizacje

  • Wilkes-Barre

    West South Street,84, 18701, Wilkes-Barre

    pytania