Keystone logo
Willamette University

Willamette University

Willamette University

Wstęp

Willamette University ma korzenie w historii kreatywności i pomysłowości. Zależy nam na rygorystycznej edukacji, doskonałym stypendium i oryginalnym myśleniu. Wierzymy, że szkolnictwo wyższe musi nie tylko przygotowywać studentów na przyszłość, ale także kierować ich ku innowacjom na ich własnych ścieżkach.

Willamette University jest poświęcony naszym społecznościom, zarówno lokalnym, jak i globalnym. Nasza różnorodność czyni nas silniejszymi i cenimy każdego. Wierzymy, że idee nas łączą, a wzajemna troska pomaga nam prowadzić sensowne życie. Nasze osiągnięcia i ambicje pomagają nam służyć innym w połączonym świecie.

Willamette University to przestrzeń, w której przedmioty zderzają się, tworząc nowe odkrycia i nowe sposoby myślenia. Uczymy studentów generowania pomysłów w różnych branżach, przygotowując ich do kariery w przyszłości.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Salem

    State Street,900, 97301, Salem

    pytania