Keystone logo
Williams Baptist University

Williams Baptist University

Williams Baptist University

Wstęp

Nasza misja

Zapewnić doskonałą, holistycznie chrześcijańską edukację w zakresie sztuk wyzwolonych, jednocześnie współczująco kształtując życie uczniów.

Nasza wizja

Wyprodukowanie wyjątkowych absolwentów przygotowanych do kompetentnego angażowania lokalnych i globalnych kultur poprzez światopogląd skoncentrowany na Chrystusie.

Nasze główne wartości

W ramach naszych zasad przewodnich Williams nadaje priorytet następującym podstawowym wartościom dla swoich studentów, wykładowców, personelu, administratorów i absolwentów.

Skupienie na Chrystusie

Fundamentem Williams Baptist University jest wyznanie, że Jezus Chrystus jest Panem (Rzymian 10: 9-10), Wcielonym Synem i Słowem Bożym oraz Boskim Stwórcą i Zbawicielem świata. Dążymy do tego, aby być instytucją szkolnictwa wyższego skoncentrowaną na Chrystusie pod względem charakteru, postępowania i zajęć akademickich. To dążenie wymaga, aby wykładowcy, pracownicy i studenci włączali wiarę chrześcijańską we wszystkie aspekty uniwersytetu. Panowanie Chrystusa jest centrum wszystkich rzeczy związanych z Uniwersytetem (Kol 1: 15-20) i jest podstawą, na której tworzymy nasz chrześcijański światopogląd. Wierzymy, że to biblijne zobowiązanie ma zasadnicze znaczenie dla przygotowania uczniów do angażowania się w kultury lokalne i globalne.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Walnut Ridge

    Mc Clellan Drive,56, 72476, Walnut Ridge

    pytania