Keystone logo
Winston College

Winston College

Winston College

Wstęp

Winston College , położony w samym sercu Metro Vancouver, w historycznym mieście New Westminster, jest jedną z najbardziej dynamicznych i renomowanych prywatnych uczelni wyższych w Kolumbii Brytyjskiej. Winston College zapewnia solidny rdzeń programów akademickich dla studentów zagranicznych oraz praktyczne i przydatne programy szkoleniowe dla lokalnych i nowo przybyłych studentów.

Wcześniejsze

Zapewniamy programy związane z karierą dla studentów zagranicznych, lokalnych i nowo przybyłych, które sprawią, że będą GOTOWI DO PRACY w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Nasze programy są zaprojektowane z myślą o dzisiejszym rynku pracy i szybko zmieniających się wymaganiach światowej gospodarki; oferujemy programy z zakresu administracji biznesowej, zarządzania hotelarstwem, zarządzania sportem i kształcenia ustawicznego w zakresie administracji biznesowej i zarządzania hotelarstwem, koncentrując się na karierach, na które jest największe zapotrzebowanie. Oferujemy również elastyczne harmonogramy, aby sprostać potrzebom naszych studentów.

Wcześniejsze

Działania życiowe w kampusie Winston College zapewniają równowagę wyzwań osobistych, kulturowych i intelektualnych. Zapewniając bezpieczne i wspierające środowisko, zapewniając naszym studentom elastyczne i innowacyjne możliwości uczenia się, uczelnia pomaga uczniom w osiągnięciu ich osobistych i edukacyjnych celów oraz przygotowuje ich do doskonałości w miejscu pracy, które jest w ich zasięgu.

Lokalizacje

 • New Westminster

  New Westminster, Kanada

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania