Keystone logo
Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Wstęp

Wittenborg University of Applied Sciences to tak zwany "uniwersytet butikowy" - szkoła biznesu, której głównym celem jest zarządzanie w odniesieniu do dyscyplin społecznych. Nasza osobista dbałość o Twoją edukację jest bardzo ważna. Z tego powodu poważnie traktujemy jakość i jesteśmy akredytowani przez holenderską flamandzką organizację akredytacyjną (NVAO) i Foundation for International Business Administration Accreditation (FIBAA).

Jesteśmy wyjątkową szkołą biznesu, której mottem jest "Better Yourself, Better Our World".

Naszą misją w Wittenborg jest:

Promowanie doskonałości w nauczaniu i uczeniu się międzynarodowego biznesu i zarządzania, a także tworzenie najlepszego środowiska dla studentów i pracowników, w którym internacjonalizacja, różnorodność i etyka stanowią podstawę skutecznie stosowanego, opartego na badaniach globalnego uczenia się.

Dzięki naszemu głównemu kampusowi z siedzibą w Apeldoorn, wprowadzamy studentów do organizacji w okolicy i regionie, wzmacniając gospodarkę regionu, klimat kulturowy i społeczny. Nasza lokalizacja w Amsterdamie pozwala nam wspierać międzynarodowych przedsiębiorców przybywających do Holandii, oferując dostosowany do ich potrzeb program studiów licencjackich w zakresie przedsiębiorczości, a nasza lokalizacja w Monachium oferuje wyjątkową możliwość studiowania w dwóch krajach. Wchodząc do Wittenborg, wchodzisz do wysoce zmotywowanej i zorientowanej na wyniki organizacji działającej w zróżnicowanym i wielokulturowym środowisku, w którym ponad 100 narodowości pracuje, studiuje, wprowadza innowacje i spotyka się razem. W Wittenborgu wierzymy, że nauka powinna być przyjemnym procesem, który pozwala rozwijać swoje cele i aspiracje oraz zapewnia stałe wsparcie i wymaganą presję studiowania, aby osiągnąć te cele.

Absolwenci Wittenborga są obywatelami świata; pielęgnują szacunek i mają poczucie osiągnięcia. Rozwinęli ambicje i są dumni z doskonałości. Są naszymi największymi ambasadorami!

O Wittenborgu

O Szkole Biznesu Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Wittenborgu

Niezależne i międzynarodowe

W każdej chwili ponad 100 narodowości pracuje i studiuje razem w 2 lokalizacjach Apeldoorn oraz w Amsterdamie. Angielski jest jedynym językiem nauczania we wszystkich kampusach.

Ponad 30-letnie doświadczenie

Tysiące absolwentów o wysokim poziomie zatrudnienia, od 1987 r., Podążają teraz karierą w Holandii i na całym świecie.

Podwójna akredytacja europejska

Programy studiów są uznawane i akredytowane przez holenderskie Ministerstwo Edukacji, Kultury & Nauki (NVAO), a także przez FIBAA (niemiecki, szwajcarski & austriacki).

Glocal & Lokalne zaangażowanie

Wizyty w firmach, rzeczywiste projekty, staże i zaproszeni prelegenci: wiele lokalnego i regionalnego zaangażowania z rządem, firmami i organizacjami. Myślenie globalne, ale
działanie lokalne.

Środowisko badawcze

Inicjowanie i prowadzenie regionalnych, europejskich i międzynarodowych projektów w Centrum Badawczym, w obszarach takich jak zrównoważony rozwój, technologia, innowacje społeczne, edukacja & zdrowie
opieka.

Podejście zorientowane na klienta

Indywidualne podejście, rodzinne otoczenie oraz indywidualne korepetycje, wskazówki i wsparcie. Większość programów umożliwia studentom rozpoczęcie i ukończenie studiów 6 razy w roku.

6 momentów w roku

Następne 3 nabory: Luty 2024 - Wszystkie programy licencjackie i magisterskie w Wittenborgu mają 6 momentów naboru rocznie. Studenci mogą również ukończyć studia 6 razy w roku. Ceremonie ukończenia studiów odbywają się dwa razy w roku, zimą i latem.

Lokalizacje

  • Apeldoorn

    Laan van de Mensenrechten 500

  • Amsterdam

    Piet Heinkade 55

pytania