Keystone logo
Wisconsin Lutheran College

Wisconsin Lutheran College

Wisconsin Lutheran College

Wstęp

Wisconsin Luterański College jest czteroletniego college'u sztuk wyzwolonych związany z Wisconsin Ewangelicko-Luterańskiego Synodu. Znajduje się w Milwaukee. Uczelnia posiada dwa semestr roku akademickiego i nagrody Bachelor of Arts, Bachelor of Science, Bachelor of Science w zakresie pielęgniarstwa i Master of Arts stopni z profesjonalnych i sztuk wyzwolonych kierunków i kilku programów pre-zawodowej.

W Wisconsin luterańskiego College, musisz nie tylko małe rozmiary i klasy szereg opcji akademickich, będziesz mieć możliwość pracy side-by-side z profesorów robi przełomowe badania chorób serca, uczyć się w szkołach już w rok studiów, podróży do Zambii na pielęgniarstwa klinicznego, wziąć kurs literatury brytyjskiej w Anglii, lub prowadzenia morskich badań biologii w Grenadzie.

Otrzymuj dobrze zaokrąglone sztuki wyzwolone i skorzystać z solidnych staży które sprawiają, że elastyczne i rynkowe w stale zmieniających się rynków pracy i wyposażyć się do udanej kariery lub absolwent szkoły przedsięwzięciach. To tylko kilka powodów, WLC może być doskonałym szkoła dla Ciebie.

Najważniejsze akademickich

Majors są regularnie aktualizowane, aby nadążyć za zmieniającym się świecie. Wykładowcy są ekspertami w swojej dziedzinie, przynosząc doświadczenie w świecie rzeczywistym w klasie. Klasy są małe rozmiary, co pozwala na mentoring jeden na jeden po kraju w rankingu wydziału. Studenci są również solidnie przygotowany na studiach. Nasi absolwenci mówią, że ich zajęcia podyplomowe są często rozszerzenia kursów pobranych w WLC. Nie jest niczym niezwykłym dla wykładowców i studentów na wspólną pracę - niektórzy uczniowie nawet publikować swoje prace w czasopismach naukowych lub przedstawić swoje ustalenia na konferencjach zawodowych.

2015-2016 studia Fakty

Razem rejestracji: jeden tysiąc sto osiemdziesięciu ośmiu Licencjackie stosunek studenta wydziału: 12: 1 Średnia licencjackich wielkość grupy: 16 Licencjackie demograficzne studentów: 31 stanów i osiem krajów zagranicznych Procent rezydentami studentów studiów: 68% Licencjackie populacji studentów: 93% to 18-22 lat Profil studiów: 3,43 Średnio GPA liceum i 24 średnia ACT Pomoc finansowa: 99% studentów studiów licencjackich otrzymują tradycyjnej pomocy finansowej. Co pozalekcyjnych zajęć: członek NCAA Division III i Północnej Athletics Collegiate Konferencji; 18 sport Varsity; sport stacjonarne i klub; Zespół koncert i sześć zespołów; trzy chóry; 40+ kluby i organizacje.

Studiować za granicą

Jednym z najbardziej satysfakcjonujących doświadczeń można mieć w trakcie swojej kariery kolegium studiuje za granicą. Życia w innym kraju, poznawanie ludzi z różnych środowisk z całego świata i zanurzenie się w nowej kulturze zmieni cię w pozytywny, nieoczekiwany sposób. Studenci, którzy studiują za granicą na WLC zrobić za pośrednictwem agencji lub doświadczenie w pracy akademickiej wydziału prowadzone. Wszystkie kursy podjęte przez agencje studiów za granicą w międzynarodowych instytucjach zostaną wstępnie zatwierdzony do przeniesienia z powrotem do WLC.

Lokalizacje

  • Milwaukee

    8800 West Bluemound Road , WI 53226, Milwaukee

pytania