Keystone logo
Wrexham Glyndwr University

Wrexham Glyndwr University

Wrexham Glyndwr University

Wstęp

O nas

Uniwersytet Wrexham Glyndŵr rozpoczął działalność w 2008 roku, więc nadal jesteśmy jednym z najmłodszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Jest to tętniące życiem, przyjazne miejsce, w którym nauka i przyszłość każdego ucznia są przedmiotem osobistej uwagi.

Nasza inspiracja

Nasze imię pochodzi od walijskiego uczonego i bohatera Owaina Glyndŵra i staramy się bronić niektórych z tych samych filozofii co on.

Jesteśmy dumni, że możemy nazwać nasz uniwersytet po człowieku, który cenił naukę, kochał swój kraj, przyjmował światopogląd i stale wykazywał inspirujące i przedsiębiorcze podejście do życia.

Jego duch leży w sercu Uniwersytetu Wrexham Glyndŵr, gdzie postanowiliśmy być odważni, przedsiębiorczy i otwarci na wszystko, co robimy.

Od 1887 roku prowadzimy edukację w naszym głównym kampusie w Wrexham, kiedy byliśmy znani jako Szkoła Nauki i Sztuki Wrexham. Po raz pierwszy zaczęliśmy oferować stopnie naukowe w 1924 roku, ale od tamtej pory przeszliśmy długą drogę.

Nasze połączenia

Obecnie kursy prowadzone przez branżę stanowią sedno naszej oferty. Jesteśmy dumni z naszych powiązań z wiodącymi pracodawcami lokalnymi i regionalnymi, takimi jak Airbus, Kellogg's, JCB i BBC. Ich wiedza i doświadczenie są przekazywane na nasze kursy, dzięki czemu nasi uczniowie otrzymują tylko najbardziej odpowiednie umiejętności do przyszłej kariery.

Nasza społeczność

Jesteśmy niezmiernie dumni z możliwości, jakie stwarzamy dla osób wywodzących się z nietradycyjnych środowisk, aby podjąć studia wyższe. Ponad połowa naszych studentów uczy się w niepełnym wymiarze godzin, a my jesteśmy jednym z wiodących uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, którzy wspierają studentów z niższych środowisk społeczno-ekonomicznych poprzez uniwersytet dzięki naszemu kompleksowemu programowi poszerzania dostępu w lokalnej społeczności. Uniwersytet jest także pierwszą instytucją HE w Północnej Walii, która została Mistrzem Różnorodności Stonewall.

Nasza misja

Naszą misją jest współpraca partnerska, aby inspirować i edukować naszych studentów oraz umożliwić sukces społeczny i gospodarczy.

Nasza wizja

Wizja obejmuje siedem zobowiązań, które zostały przeniesione do głównej części dokumentu „Wizja i strategia 2025” i poparte szeregiem działań.

Nasza działalność ...

opiera się na naszych wartościach:

 • Dostępne w ramach nauki, którą zapewniamy naszym studentom, pracownikom i społeczności, aktywnie promując wartość szkolnictwa wyższego. Jest to oparte na zaangażowaniu w bycie inkluzywnym i uczciwym w sposobie świadczenia naszych usług
 • Wspieramy naszych uczniów i personel, a także region, pomagając wszystkim zdobyć pewność siebie i osiągnąć swój potencjał. Oznacza to skupienie się na partnerstwie w celu zwiększenia wartości i dzielenia się zrozumieniem - pracujemy lepiej i skuteczniej razem, niezależnie od tego, czy dotyczy to studentów, pracowników, przemysłu czy innych zainteresowanych stron
 • Innowacyjny w dostarczaniu i zarządzaniu usługami akademickimi i profesjonalnymi usługami oraz w naszych relacjach z partnerami współpracującymi i regulacyjnymi. Umożliwia to naszej kulturze, strukturze, polityce i ludziom dążenie do doskonałości, reagowanie na potrzeby i dostarczanie tego, co zamierzamy osiągnąć.
 • Ambitni w tym, co staramy się zapewnić naszym studentom, pracownikom i partnerom oraz w tym, jak to robimy, uznając, że nie ma ograniczeń w nauce i wiedzy. Oznacza to innowacyjne, przedsiębiorcze i elastyczne podejście; chęć odkrywania nowych pomysłów.

Ma zastosowany fokus

Doskonalenie, poprzez dostarczenie portfolio pracodawców i kierowanych przez branżę, w celu zapewnienia profesjonalistom gotowym do pracy w celu wsparcia i zaspokojenia potrzeb gospodarki regionalnej, krajowej i międzynarodowej.

Umieszcza uczniów w centrum tego, co robimy

Zapewnienie dynamicznej, przyjaznej i wspierającej społeczności, skupionej na inspirowaniu każdej osoby poprzez osobistych opiekunów, do wspierania i zaspokajania indywidualnych potrzeb w osiąganiu ich potencjału poprzez doskonałość akademicką.

Jak my pracujemy

 • Angażujemy i słuchamy uczniów we wszystkim, co robimy
 • Budujemy wzajemnie korzystne partnerstwa
 • Dostarczamy to, co obiecujemy
 • Utrzymujemy procesy proste i skuteczne
 • Przewidujemy i działamy
 • Komunikujemy się otwarcie i regularnie

Lokalizacje

 • Wrexham

  Wrexham Glyndwr University, Mold Road, LL11 2AW, Wrexham

pytania