Keystone logo
Wright State University

Wright State University

Wright State University

Wstęp

Wright State University to państwowy uniwersytet publiczny w Dayton w stanie Ohio, w którym uczy się ponad 11 000 studentów. Oferując programy 315 stopni, uniwersytet składa się z pięciu kolegiów, dwóch szkół i kampusu filialnego w Celina w stanie Ohio. Nazwany na cześć braci Wright, Wright State University oferuje wyjątkową, niedrogą edukację.

Wright State University , położony 8 mil na północny wschód od centrum Dayton w stanie Ohio, rocznie obsługuje ponad 11 000 studentów i oferuje 315 programów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i zawodowych w pięciu kolegiach i dwóch szkołach. Uczelnia prowadzi również kampus filialny, Wright State University – Lake Campus, nad brzegiem Grand Lake St. Marys w Celina w stanie Ohio. Wright State University został nazwany na cześć pionierów lotnictwa, Orville'a i Wilbura Wrightów, którzy wynaleźli pierwszy na świecie udany samolot w swoim sklepie rowerowym w Dayton. W rzeczywistości bracia Wright przeprowadzili większość swoich wczesnych lotów testowych w Huffman Prairie, zaledwie kilka minut jazdy od naszego kampusu w Dayton.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Dayton

    Colonel Glenn Highway,3640, 45435, Dayton

pytania