Keystone logo
WSEI College of Economics and Computer Science Krakow

WSEI College of Economics and Computer Science Krakow

WSEI College of Economics and Computer Science Krakow

Wstęp

O WSEI

College of Economics and Computer Science lub WSEI został założony w 2000 roku i tego dnia kolegium zostało wpisane do rejestru niepaństwowych instytucji szkolnictwa wyższego. Inicjatorem i założycielem WSEI była Consulting and Training Institute Ltd, krakowska firma doradcza i szkoleniowa, której wieloletnie doświadczenie biznesowe zainspirowało silną orientację branżową i karierę programów akademickich oferowanych na WSEI.

Silne powiązania biznesowe

WSEI zawsze była silnie związana z branżą i biznesem, z aktywną Radą Doradców Przemysłowych i wieloma partnerstwami z odnoszącymi sukcesy firmami, liderami biznesu, a także organizacjami branżowymi i profesjonalnymi. To długofalowe zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości specjalistów lokalnym i międzynarodowym firmom spowodowało, że WSEI zyskało uznanie wśród przedsiębiorstw jako doskonała zorientowana na praktykę instytucja szkolnictwa wyższego. Brooke Cagle / Unsplash

Sponsored by Google Chromebooks

Nasza misja

Zapewniamy głęboko zorientowaną na praktykę edukację, skupiając się na ciągłym rozwoju. Jesteśmy instytucją szkolnictwa wyższego tworzoną przez osoby z pasją dla osób z pasją. Dla nas szkolnictwo wyższe jest poszukiwaniem doskonałości zawodowej i spełnienia w życiu.

Zależy nam na naszym zaangażowaniu w zapewnianie uczniom odpowiednich umiejętności i właściwego sposobu myślenia, a jednak uważamy, że proces edukacyjny powinien być pełen zabawy, niezależności, emocji i kreatywności.

Nasze standardy

 • Wtyczka
 • Niezależność i odwaga tworzenia i innowacji: Dbamy o to, abyś był gotów wyruszyć w swoją własną przedsiębiorczą podróż i był w stanie odcisnąć swoje kreatywne poczucie własnej wartości w globalnej społeczności.
 • Programy elastyczne i dostosowane do potrzeb przemysłu: upewniamy się, że kończysz studia z cennymi i poszukiwanymi umiejętnościami. Nigdy nie przestajemy kalibrować i dostosowywać naszych programów akademickich do potrzeb przemysłu i potrzeb społecznych.
 • Środowisko otwartości, przyjaźni, entuzjazmu, pracy zespołowej i kreatywności: upewniamy się, że jesteś gotowy, aby być częścią swojej pracy i lokalnych społeczności oraz hojnie dzielić się energią, pomysłami i umiejętnościami z osobami, z którymi współpracujesz w celach zawodowych i społecznych poziomy.
 • Globalna gotowość: upewniamy się, że jesteście gotowi na przyjęcie różnorodności i postrzeganie siebie jako obywatela globalnej społeczności, zasobu w globalnym miejscu pracy i przedsiębiorcy na globalnej przestrzeni rynkowej. Buro Millennial / Pexels
130822_pexels-photo-1438072.jpeg

Strategiczne wyniki dla studentów

Szkolnictwo wyższe, jak widzimy to na WSEI, jest narzędziem do osiągania celów indywidualnych, zawodowych i osobistych. Budujemy środowisko, w którym możemy wspierać i pomagać w realizacji dowolnego z tych celów, niezależnie od tego, czy:

 • Budowanie kariery w ojczyźnie lub w innym miejscu na świecie;
 • Osiąganie sukcesu i szacunek wśród rówieśników;
 • Poczucie osiągnięcia i żywotności;
 • Uczenie się, jak osiągnąć niezależność w życiu.

Lokalizacje

 • Kraków

  ul. Św. Filipa 17, 31-150 Krakow, Poland, 30, Kraków

pytania