Keystone logo
Zayed University

Zayed University

Zayed University

Wstęp

Wizja Zayed University

Zayed University jest krajowym i regionalnym liderem innowacji edukacyjnych. Założona w 1998 roku i dumnie nosząca imię Założyciela Narodu, nieżyjącego już Sheikha Zayeda bin Sultana Al Nahyana, ta sztandarowa instytucja jest nowoczesną ucieleśnieniem ambicji prezydenta i znacznych oczekiwań wobec szkolnictwa wyższego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Dziś Zayed University wyróżnia się dwoma nowoczesnymi kampusami w Abu Zabi i Dubaju, które przyjmują studentów krajowych i zagranicznych z ZEA, z rejonu Zatoki Perskiej i na całym świecie.

Zayed University jest akredytowany przez Komisję akredytacji akademickiej (CAA) - wewnętrzny organ ds. Zapewniania jakości i akredytacji ZEA - i na całym świecie przez Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego Stanów Zjednoczonych, jeden z sześciu regionalnych organów akredytacyjnych w USA, który zapewnia uznane na całym świecie programy z uniwersytetu o wysokiej jakości.

Misja 2017-2021

 • Aby zapewnić światowej klasy edukację dla wszystkich studentów poprzez zapewnienie dwóch state-of-the-art kampusów w Abu Dhabi i Dubaju, które zainspirują, wspierają i pielęgnują umiejętności uczniów poprzez dostęp do wysoko wykwalifikowanych wykładowców i oddanych pracowników.
 • Oferowanie różnorodnych i uznawanych na całym świecie programów studiów licencjackich i magisterskich, które zapewniają angażujące i sprzyjające integracji doświadczenia studentów. Absolwenci będą przygotowani do przyczynienia się i promowania, dobrobytu społecznego i gospodarczego społeczeństwa ZEA i ich odpowiednich zawodów.
 • Przyczynianie się do budowania społeczeństwa opartego na wiedzy poprzez badania, stypendia, działania twórcze, zasięg i usługi edukacyjne. W celu rozpowszechniania wiedzy wśród społeczności lokalnych, regionalnych i globalnych.

O Zayed University

Pomimo młodego wieku, Zjednoczone Emiraty Arabskie odgrywają szczególną rolę na Bliskim Wschodzie ze względu na strategiczne położenie, jakość nowoczesnej infrastruktury oraz dalekosiężną i dalekowzroczną wizję przywódców tego kraju. Przywódcy ci stwierdzili, że edukacja ma duże znaczenie dla przyszłości ZEA, o czym świadczą słowa zmarłego szejka Zayeda bin Sultana Al Nahyana, założyciela ZEA:

"Doskonałość w edukacji i wiedzy jest drogą do chwały. Można to osiągnąć jedynie poprzez ciągłe wysiłki i postęp naukowy. Edukacja jest głównym filarem postępu i rozwoju, a państwo nie szczędzi wysiłków, aby zapewnić niezbędny wymóg sektora edukacji. Państwo ma pilną potrzebę wysiłków wszystkich wykształconych obywateli w procesie rozwoju. "

Zayed University , instytucja wspierana przez rząd, została założona w 1998 roku w celu przygotowania liderów, którzy będą przewidywać możliwości i uchwycić możliwości działań, które stworzą przyszłość Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Uniwersytet ma kampusy zlokalizowane w dwóch największych miastach Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Abu Zabi i Dubaju, w ramach jednej centralnej administracji. Zapisy w każdym kampusie przekraczają 4000 studentów. Uniwersytet jest na tyle mały, że umożliwia osobistą interakcję między studentami i wykładowcami, a jednocześnie wystarczająco duży, aby oferować studentom szereg trudnych programów studiów. Na Zayed University studenci mają do czynienia z otoczeniem edukacyjnym, które zachęca do ich potrzeb akademickich i wspiera ich sukces.

Podstawą doświadczenia akademickiego na Zayed University jest Akademicki Model Programowy, który koncentruje się na efektach uczenia się i ocenie. Ten model zapewnia studentom zrównoważony, połączony program akademicki, który jasno określa wyniki, zapewnia, że zasoby wspierają cele edukacyjne i podkreśla osiągnięcia uczniów i sukces. Akademicki model programu jest obsługiwany poprzez kompletny program edukacyjny, w tym Academic Bridge Program, który zapewnia studentom biegłość w języku angielskim; podstawowy program kształcenia ogólnego, który zapewnia szeroką interdyscyplinarną podstawę dla wybranego przez studenta obszaru studiów; dogłębne studia oferowane przez siedem uczelni; staże, które zapewniają praktyczne doświadczenie; i okresowa ocena osiągnięć uczniów w wynikach nauczania Zayed University .

Podczas pierwszych trzech semestrów w programie licencjackim studenci zapisują się na program kształcenia ogólnego w University College, który składa się z podstawy programowej, która zapewnia intelektualne doświadczenie wspólne wszystkim studentom i tworzy ramy wspierające wyniki nauczania Zayed University . Poprzez serię ściśle powiązanych kursów interdyscyplinarnych uczniowie rozwijają swoje umiejętności krytycznego myślenia, globalnej świadomości, aplikacji komputerowych, rozumowania naukowego i ilościowego, umiejętności czytania i znajomości języka angielskiego i arabskiego.

Na Zayed University studenci mają do wyboru programy studiów zaprojektowane z myślą o ich osobistych zainteresowaniach akademickich i celach zawodowych. Programy są zaprojektowane tak, aby spełniać najwyższe międzynarodowe standardy akademickie. W ramach wybranych programów studiów uczniowie aktywnie uczestniczą w procesie uczenia się, który wymaga od nich zastosowania wiedzy w rzeczywistych warunkach i rozwinięcia szerokiego zrozumienia bieżących problemów i praktyk. W miarę wzrostu ich zdolności intelektualnych uczniowie ponoszą coraz większą odpowiedzialność za samokształcenie. Absolwenci Zayed University przodują zarówno w języku arabskim, jak i angielskim i są dobrze ugruntowani w dyscyplinach akademickich, biegle posługują się umiejętnościami komputerowymi, znają bogatą kulturę i dziedzictwo, mają globalny punkt widzenia i mają doświadczenie w pracy zawodowej. Ich sukces na Zayed University przygotowuje ich do zostania przywódcami w ich rodzinach, społeczności i narodzie.

Lokalizacje

 • Mohammed Bin Zayed City

  Zayed University, P.O. Box 144534, , Mohammed Bin Zayed City

  • Dubai

   Zayed University, P.O. Box 19282, , Dubai

   pytania