Keystone logo

40 Licencjat Programy w Studia biznesowe Biznes międzynarodowy Światowy biznes 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Studia biznesowe
  • Biznes międzynarodowy
  • Światowy biznes
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (40)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Studia biznesowe Biznes międzynarodowy Światowy biznes

Licencjat jest podana po student pomyślnie około 120 kredytów semestr w ramach wybranej dziedzinie. Jest licencjackich program akademicki, który zwykle trwa około czterech lat, aby zakończyć. Studenci uczestniczą w wielu ogólnych klas edukacji i spędzić resztę swojego czasu na tematy specyficzne dla ich przyszłego kariery.

&nbsp

Co to jest Bachelor in Global Business? Uczniowie w tym programie można oczekiwać, aby studiować praktyki biznesowe w ramach granic kulturowych, politycznych i fizycznych. Są one narażone na międzynarodowych biznesowych strategii, problemów i rozwiązań oraz rynków. Niektóre z tematyką podejmowaną w zajęciach odnoszą się do komunikacji międzykulturowej i wykorzystania negocjacji spółdzielni. Można również spodziewać się nacisk na międzynarodowych zasobów ludzkich.

&nbsp

Uczestnicy programu mogą korzystać z narażeniem na wiedzy i praktycznych umiejętności instruktorów.Często mają one dostęp do szkół i miejsc pracy w wielu różnych krajach i mogą tworzyć sieć zasobów, które są cenne dla nich na studiach. Niektórzy uczniowie będą korzystać z staże i podobnych możliwości stażu.

&nbsp

Koszty udziału w globalnej gospodarce może różnić się trochę od szkoły do ​​szkoły i z jednego kraju do drugiego. Ci, którzy mają nadzieję, aby zarejestrować się w programie powinny skontaktować się z wybranych szkół bezpośrednio do uzyskania dokładnych informacji.

&nbsp

Globalny poziom biznesu stawia absolwentów do pozycji do kariery w różnych zadań zarządzania, możliwości pracy z agencjami międzynarodowymi, a miejsca pracy w instytucjach rządowych. Absolwenci mogą znaleźć, że mają najlepsze sukces przyjęciem stanowiska krajowego do globalnego biznesu, a następnie przeniósł się do pozycji międzynarodowych w tej organizacji.

&nbsp

Ci, którzy mają nadzieję na udział w globalnym programie biznesu powinien dokonać przeglądu swoich możliwości z pomocą listingu programu. Krótka forma ołowiu może pomóc przyszłemu studentowi w uzyskaniu informacji o szkołach. Czy jesteś gotowy, aby zacząć? Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.