Keystone logo

45 Licencjat Programy w Studia administracyjne Administracja publiczna 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia administracyjne
 • Administracja publiczna
Kierunki studiów
 • Studia administracyjne (45)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Licencjat Programy w Studia administracyjne Administracja publiczna

  Rząd i sektor publiczny staje się coraz bardziej Główni gracze w niemal każdym aspekcie społecznym. Uzyskanie odpowiedniego poziomu umiejętności i wiedzy ma kluczowe znaczenie dla powodzenia w różnorodnych miejsc pracy. Bachelor in Public Administration programy koncentrują się na badaniu organizacji, struktury i procesy rządu poprzez interdyscyplinarny obiektywu, i ma na celu pomóc studentom w zrozumieniu zagadnień i wyzwań stojących przed społeczeństwem.

  Choć zarabiają licencjat w administracji publicznej stopnia, uczniowie rozwijają przywództwo, analityczne, organizacyjne, badania, oraz umiejętności komunikacyjne. Uczą się realizacji złożonych programów publicznych, podczas rozwiązywania problemów publiczne i rządowe problemy z powodzeniem. Absolwenci z tytułem magistra w administracji publicznej stopnia może wejść zarówno prywatne jak i publiczne pola sektora.Niektóre szkoły oferują stężenia, które pozwolą studentom skupić się na jednym aspekcie administracji publicznej, takich jak egzekwowanie prawa lub non-profit.

  Absolwenci studiów licencjackich w publicznych programach administracji mają kilka możliwych opcji kariery w tym kuratora i Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, kierownik serwisu społeczności, Specjalista ds. Public Relations, a administrator służby zdrowia. Jest to szerokie pole możliwości dostępnych na całym świecie na wielu uczelniach. Spójrz poprzez programy poniżej, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach licencjata w administracji publicznej czeka na Ciebie!