Keystone logo

31 Licencjat Programy w Nauki społeczne Studia regionalne i lokalne Afrykanistyka 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Nauki społeczne
  • Studia regionalne i lokalne
  • Afrykanistyka
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (31)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Nauki społeczne Studia regionalne i lokalne Afrykanistyka

Licencjat jest realizowany poprzez uniwersytecie i zdobył, gdy określony kierunek studiów jest zakończona. Stopień ten może być stosowany samodzielnie lub jako część procesu zarabiania magistra lub doktora.

Czym jest Bachelor Studies afrykańskich? Afrykańskie programy studia zbadać historię, kulturę i doświadczenia Afrykanów i ludzi pochodzenia afrykańskiego. Większość programów będzie miał szeroki koncentrować się na przeszłości i zawierają aktualne tematy społeczne, polityczne i gospodarcze mające wpływ na członków społeczności afrykańskiej na kontynencie i za granicą. Zajęć mogą obejmować takie tematy jak afrykańskiej historii sztuki, przedkolonialnej historii Afryki i afrykańskiej literatury amerykańskiej.

Bachelor Studies afrykańskich ma wiele korzyści dla myślących globalnie studentów. Szeroki zakres pracy, w tym z możliwości międzynarodowych, stają się dostępne dla ludzi, którzy ukończą ten stopień.Stopień ten może korzystać ci, którzy są zainteresowani w osiągnięciu magistra lub doktora.

Koszt Bachelor in African Studies mogą się znacznie różnić w zależności od tego, czy jest ono uzyskane ze szkoły publicznej lub prywatnej. Czas potrzebny do zakończenia programu mogą również wpływać na ceny. Skontaktuje się z instytucją chcesz uzyskać więcej informacji na temat kosztów programu.

Istnieje wiele karier, które są potencjalnie otrzymać z Bachelor Studies in afrykańskich. agencje rządowe, grupy działań politycznych, firmy public relations i organizacje praw obywatelskich mogą być wszystkie zainteresowane wynajęcie kogoś, kto uzyskał ten stopień. Możliwości kariery obejmują szef marketingu, organizator społeczności, pracownik socjalny i rzeczników interesu publicznego. Wiele z tych miejsc pracy będzie polegać na wiedzy, który dowiedział się o kulturę i ludzi. To pole ma szerokie spektrum możliwości zatrudnienia spośród których wiele obejmują możliwości rozwoju i podróży.

Ubieganie się o Bachelor in African Studies on-line można zrobić w kilku prostych krokach. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.