Keystone logo

9 Licencjat Programy w Analityka biznesowa 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia biznesowe
 • Biznes
 • Analityka biznesowa
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (9)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Analityka biznesowa

  Studenci zainteresowani informatyki, analiz i systemów informacyjnych w przedsiębiorstwach często decydują się realizować licencjata w Business Intelligence. Ten licencjackich studiów zapewnia uczestnikom zrozumienie konstrukcji i zarządzania systemami przetwarzania informacji w biznesie.

  Co to jest Bachelor in Business Intelligence? Stopień Business Intelligence łączy pojęcia z zakresu informatyki, zarządzania danymi i finansów. Studenci studiów rozwijać silny system i administrację sieci, programowanie i bazy danych podczas nauki umiejętności, jak te obszary odnoszą się do środowisk gospodarczych i transakcji finansowych. Uczestnicy mogą skupić się na torze technicznej, wybierając inżynierii dogłębną, rozwoju oprogramowania, zarządzania bazami danych i zajęć. Alternatywnie, studenci zainteresowani bardziej od strony biznesowej programu może skoncentrować się na analizy biznesowej, projektowania na wysokim poziomie i finansów pojęć.Wszyscy absolwenci opuścić program z założenia klas biznesowych i pracy nad projektem technicznym do studiów podyplomowych lub kariery w analizie.

  Studenci, którzy chcą dobrze zaokrąglone edukacji w technologii i korzyści biznesowych z dyplomem Business Intelligence. Zajęcia oferują mieszankę umiejętności, które są pilnie potrzebne w dzisiejszej atmosferze korporacyjnego. Absolwenci programu posiadają wiedzę nie tylko na temat systemów informatycznych i informacyjnych, ale także z koncepcji przemysłu finansowych i jak analizy mogą być przydatne w biznesie.

  Czas potrzebny do ukończenia stopnia licencjata różni się w zależności od indywidualnych wymagań programowych i czesnego różni się w poszczególnych instytucjach. Zainteresowani studenci powinni dowiedzieć się o czasie każdej instytucji i wymogów finansowych.

  Posiadacze Business Intelligence stopnia są bardzo potrzebne w większości branż.Ich umiejętności mogą być stosowane w administracji sieci i projektowania systemów informatycznych, zarządzania bazami danych i analizy systemów. Organizacje muszą również wiedzę absolwentów programów "na stronie biznesowej technologii, stwarza zapotrzebowanie na analityków biznesowych, specjalistów dokumentacji technicznych, konsultantów, kierowników projektów i technologii prowadzi. Studenci, którzy koncentrują się na analityce będzie znaleźć wiele pozycji w powstającej dziedzinie wielkich analityków danych.

  Przyszli studenci mogą znaleźć instytucję, z zajęć business intelligence i ostrości, który pasuje do ich interesów, przeszukując naszą szeroką bazę szkół. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.