Keystone logo

55 Licencjat Programy w Animacja komputerowa 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia artystyczne
 • Animacja
 • Animacja komputerowa
Kierunki studiów
 • Studia artystyczne (55)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Animacja komputerowa

  Wielu ludzi, zakochał się w animowanych elementów, gdy byli dziećmi i przeprowadza tę miłość przez całe dorosłe życie. Dzisiaj, animacji znalazł wiele nowych miejsc, w tym gier komputerowych, systemów edukacyjnych i filmów na własny publikowane. Niektórzy chcieliby, aby włączyć swoją miłość do animacji w karierze. Licencjat w animacji daje tym ludziom przewagę w konkurencyjnym przemyśle animacji.

  Co to jest licencjat w animacji? Ten stopień zazwyczaj obejmuje zarówno klasyczne i oparte komputerowych technik animacji. Uczy studentów dać "iluzję życia" poprzez kursy w opowiadania, prezentacji i rozwoju postaci. Kursy obejmują rysunku i kompozycji, kadrowania, a kluczową komputer przechwytywania ruchu.

  Większość projektów animacyjnych są na krótki harmonogram i napięty budżet. Kierownicy projektów chcą animatorów, którzy mogą przyjść do projektu i uderzył w ziemi.Licencjat w Animacja pokazuje, że potencjalny pracownik umieścił w czasie uczyć się swojego rzemiosła, i jest dobrze zaznajomiony z metod i narzędzi standardowych. Ponadto, wielu absolwentów, że solidne podstawy edukacyjne uwalnia się skoncentrować na ich artystycznego wyrazu.

  Koszty tego programu są bardzo zróżnicowane przez instytucję. Studenci mogą spodziewać się zapłacić za studia i laboratorium opłat. Zdalne studenci potrzebują laptopa i połączenie internetowe o dużej szybkości. Program animacyjny zazwyczaj trwa trzy do pięciu lat.

  Wielu absolwentów pracuje dla dużej wytwórni. Nowych pracowników często specjalizują się w jednym z aspektów animacji. Dla tradycyjnych projektów animacyjnych, przybysze często zakończyć w między ramkami, aż stał się wystarczająco doświadczony, aby projektować i produkować znaki klatek kluczowych siebie.Animatorzy komputerowe często specjalizują się w tworzeniu postaci (oczek generacji), osprzętu, animacji animacji klatek kluczowych, motion capture, teksturowania lub postprodukcji. Inni absolwenci pracują dla mediów lub firm reklamowych w różnych zadaniach. Mniejsze firmy często umożliwiają pracownikom stać się jack-of-all-handlu w rurociągu animacji.

  Studenci animacji może znaleźć wiele instytucji na całym świecie. Ci, w odległych miejscach często ukończenia edukacji online. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.