Keystone logo

13 Licencjat Programy w Audyt 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Ekonomika
 • Audyt
Kierunki studiów
 • Ekonomika (13)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

   Licencjat Programy w Audyt

   Zarabianie licencjat jest często pierwszym krokiem w kierunku pierwsze kroki w profesjonalnej karierze. Studenci mogą realizować dyplom licencjata jako cel do siebie, lub mogą używać go jako pierwszy niezbędny krok w kierunku uzyskania wyższych stopni poziomu.

   Czym jest licencjackie w zakresie audytu? Licencjat w badania przygotowuje studentów do kariery, które obejmują zarówno prowadzących audyty wewnętrzne i zewnętrzne, które są tak skonstruowane, intensywne badania, dla firm i organizacji. Uczniowie w tym programie zwykle dowiedzieć się o prawa kontroli dokumentacji i regulacji wydajności. Często studia opodatkowania, systemy informatyczne, księgowe, systemy rządowe, sprawozdawczości finansowej i zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne zasady kontroli. Uczniowie w tym programie może nawet włączyć do napędzanych technologicznie technik w dziedzinie kryminalistyki i medycyny sądowej badania rachunkowości.

   Bachelor w Audytu przygotowuje studentów do pracy w obszarach rachunkowości i rewizji finansowej, przewiduje się być jednymi z najbardziej dochodowych i pól żądanie w przyszłości. Solidna podstawa w tych zawodach, takich jak ta przewidziana przez tego stopnia, może przygotować studentów do przyszłej poprawy kariery.

   Finanse zaangażowany zdobywając licencjat będą się różnić w zależności od instytucji, a stopień trwa zwykle od trzech do sześciu lat, aby zarobić. Potencjalni studenci powinni badać szkoły dokładnie i dotrzeć do przyjęć biur informacji finansowych up-to-date.

   Osoby, które zdobędą tytuł licencjata w zakresie badań często są dobrze przygotowane do pracy w dziedzinie rachunkowości lub rewizji finansowej. Ponadto, natomiast specjalistyczne certyfikaty nie są koniecznie wymagane przez pracodawców, dobrowolna certyfikacja jest ogólnie pozytywnie postrzegany.Certyfikaty są przyznawane przez Instytut Rewidentów Wewnętrznych (IIA) i są oznaczone w tych obszarach: Certified Internal Auditors, Certified Financial Services Księgowość i Certified Professional Auditing rządowe. Aby otrzymać takie certyfikaty, ludzie muszą najpierw uzyskał tytuł licencjata i pracowała w obszarze specjalistycznej. Osoby pragnące uzyskać certyfikat musi również zdać egzamin, aby stać się specjalistą audyt.

   Liczne uniwersytety oferują międzynarodowych możliwości zarobkowania tego stopnia, a zajęcia online są dobrym wyborem dla osób mieszkających w odległych obszarach i dla tych, którzy potrzebują elastycznego harmonogramu. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.