Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 34 Licencjat w Badania środowiskowe 2023

34 Licencjat Programy w Badania środowiskowe 2023

Przegląd

Studenci odbywający studia licencjackie często muszą decydować pomiędzy Bachelor of Science a Bachelor of Arts. Nieznacznie się różnią, oba stopnie mają taką samą wartość i są przyznawane studentom, którzy ukończyli czteroletni program w akredytowanym college'u lub uniwersytecie.

Co to jest Bachelor in Environmental Study? Ten satysfakcjonujący stopień daje uczniom możliwość spojrzenia na skrzyżowanie nauk przyrodniczych i społecznych. Studenci mogą zbadać, w jaki sposób postawy kulturowe wpływają na praktyki i polityki środowiskowe. Ten kierunek studiów daje szansę na zbadanie tych tematów w takich tematach zajęć, jak komunikacja, zdrowie środowiskowe, pomoc społeczna, ekologia i zarządzanie środowiskiem.

Studenci, którzy ukończyli studia z zakresu ochrony środowiska, mogą się dobrze przygotować do współczesności. Posiadacze tytułów mogą nie tylko mieć pewność co do swojej wiedzy o ochronie środowiska, ale zazwyczaj posiadają umiejętność skutecznego i dokładnego przekazywania swojej wiedzy i wpływania na zmiany poprzez rzecznictwo.

Wielu studentów chce wiedzieć, ile będzie kosztować stopień nauk o środowisku. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na programy studiów środowiskowych, więcej uniwersytetów oferuje stopnie naukowe w tej dziedzinie. Czesne jest zróżnicowane w zależności od instytucji, a koszty programów internetowych zasadniczo różnią się od tradycyjnych opłat za kampus.

Niezależnie od tego, gdzie chcesz zdobyć tytuł licencjata, możesz przewidzieć satysfakcjonującą karierę związaną z badaniami środowiskowymi. Ponieważ sam stopień jest szeroki, możliwości kariery są również ekspansywne. Niektórzy studenci kontynuowali karierę jako naukowcy zajmujący się ochroną przyrody i pomogli właścicielom gruntów i deweloperom w jak najlepszym wykorzystaniu ich własności. Inni zajmują stanowiska jako ekolodzy środowiska i prowadzą badania nad tym, jak ludzkie życie wpływa na środowisko. Jeszcze inni koncentrują się na rzecznictwie i zmianie polityki jako specjaliści ds. Polityki.

Stopnie oferowane są online i w czteroletnich instytucjach na całym świecie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Zrównoważony rozwój
  • Badania środowiskowe
Kierunki studiów
  • Zrównoważony rozwój (34)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania