Keystone logo

10 Licencjat Programy w Badania marketingowe 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Marketing
 • Marketing
 • Badania marketingowe
Kierunki studiów
 • Marketing (10)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Badania marketingowe

  Licencjat jest zaprojektowany jako licencjat najwyższym poziomie w danej dziedzinie. Jego tok studiów jest zbudowany w celu zapewnienia kandydata z fundamentalnej wiedzy o najlepszych praktykach i teoretycznych podstaw danej dziedzinie, a także jego historii.

  Czym jest Bachelor in Badań Marketingowych? Jest to stopień z wyspecjalizowanych studiów w podpolu marketingu, który jest najbardziej zainteresowany tym, co sprawia, że ​​reklama skuteczne lub nieskuteczne. Kandydaci dążeniu do tego stopnia nauczyć zarówno ogólne zasady skutecznej reklamy i konkretnych sposobów walcz dla odbiorców. Programy studiów w tym zakresie wydają się osiągnąć łącząc tradycyjne kursy marketingowe i konkretnych klas w tego rodzaju badań strategicznych, aby zapewnić studentom z zestawem umiejętności, która jest nastawiona na mogąc przewidzieć, że wgląd do klientów i pracodawców.

  Korzyści ze stopniem licencjata w dziedzinie badań marketingowych nad bardziej ogólnego stopnia w dziedzinie jest wiele. Ponieważ pole jest zarówno rozległe i skomplikowane, specjalizacja pozwala studentom stać się bardziej konkurencyjna poprzez zdobywanie praktyki z umiejętnościami, jakie mogą potrzebować profesjonalnie.

  Koszty stopnia w badaniach marketingowych wydają się znacznie różnić w zależności od kraju uniwersytetu oraz jego model działania. Aby dowiedzieć się, jakie są koszty czesnego w określonej szkole, to najlepiej skontaktować się bezpośrednio tej szkoły.

  Kandydaci, którzy ukończyli licencjat w Badań Marketingowych zwykle znaleźć zatrudnienie w branży reklamowej, doradzając firm i przedsiębiorstw klientów. Są żywotne członkowie zespołu na jakimkolwiek strategicznym zespołu reklamowej, a często również znaleźć zatrudnienie w firmach doradczych, które doradzają agencji z zewnątrz, jak również.

  Większość programów studiów w zakresie marketingu strategicznego również silne składniki do nauki na odległość.Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.