Keystone logo

201 Licencjat Programy w Bezpieczeństwo cybernetyczne 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Studia technologiczne
  • Technologia informacyjna (IT)
  • Bezpieczeństwo cybernetyczne
Kierunki studiów
  • Studia technologiczne (201)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Bezpieczeństwo cybernetyczne

Licencjat w programie Cyber ​​Bezpieczeństwa uczy studentów w celu identyfikacji luk w zabezpieczeniach systemu komputerowego, rozpoznawać i zapobiegać wykorzystywaniu cyfrowych i naprawiać uszkodzenia. Absolwenci są przygotowani, aby uniknąć ataków cybernetycznych i wdrożyć środki bezpieczeństwa w szerokim zakresie ustawień, które dotyczą systemów komputerowych i poufnych danych.

Co to jest Licencjat w Cyber ​​Security? Ten Studia I stopnia przygotowuje studentów do zapobiegania, wykrywania i naprawy wyczyny bezpieczeństwa komputerowego. Hakerzy przeprowadzenia ataków cybernetycznych dostępu lub manipulowania poufnych informacji przechowywanych w bazach danych organizacji. Uczestnicy programu zbudować silną bazę wiedzy bezpieczeństwa sieci, kryptografii, bezpieczeństwa aplikacji, e-commerce i bezpieczeństwa w sieci, zarządzanie bazami danych i bezpiecznego projektowania systemów sprzętowych. Narzędzia te pozwalają studentom na tworzenie systemów komputerowych chronionych dla korporacji, szpitali, urzędów i baz wojskowych.Absolwenci posiadają umiejętności, aby znaleźć luki w bezpieczeństwie systemu, podczas gdy rozwiązania budowlane, aby zapobiec atakom i znajomość medycyny sądowej, aby pokazać, gdzie miały miejsce ataki i określić ich pochodzenie.

Uczniowie korzystają z narażenia na dodatkowych przedmiotów specjalistycznych zabezpieczeń w systemach informatycznych i sprzętu oprócz podstawowych informatyki i administracji systemu kursów. Uczestnicy znaleźć to zaawansowany zestaw umiejętności, aby być korzystne dla znalezienia możliwości rozwoju kariery zawodowej w bezpiecznych sieci, e-Commerce, rząd wrażliwej lub programów wojskowych i wielu innych prestiżowych stanowisk technologicznych.

Ten program licencjat trwa zwykle trzy lub cztery lata. Jednak wskaźniki czasu i studia się różnić w zależności od indywidualnych zasadami programu. Osoby zainteresowane stopnia bezpieczeństwa cyberprzestrzeni może badać każdą instytucję, aby dowiedzieć się więcej na temat czasu trwania programu i kosztów czesnego.

Absolwenci programu mają szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego.Pozycje, które wykorzystują specjalistyczną wiedzę zdobytą z cyber programów ochrony obejmują inżynierów sieciowych zabezpieczeń, analityków systemowych, konsultantów bezpieczeństwa systemu, administratorów bezpieczeństwa baz danych i architektów oprogramowania. Specjalistyczne kryptograf cyfrowe zawodowych i praw pozycje dostępne są również absolwenci. Takie pozycje można znaleźć w sektorach publicznym i prywatnym, istniejące w sieciach korporacyjnych i agencji krajowych, państwowych i lokalnych.

Osoby zainteresowane bezpieczeństwem cybernetycznym może znaleźć właściwą instytucję w celu wykonywania ich stopień przeszukując naszą szeroką bazę szkół. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.