Keystone logo

61 Licencjat Programy w Ekonomika Ekonomia Biznes i ekonomia 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Ekonomika
  • Ekonomia
  • Biznes i ekonomia
Kierunki studiów
  • Ekonomika (61)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Ekonomika Ekonomia Biznes i ekonomia

Stopnia w biznesie i ekonomii zapewnia studentom wiedzy z podstawowych zasad ekonomii i jak wpływają one na międzynarodowych finansów, polityki publicznej i zarządzania przedsiębiorstwem. Absolwenci są przygotowani do zaawansowanych programów studiów i kariery w wielu dziedzinach biznesu i przemysłu finansowego, a także organizacje rządowe i non-profit.

Co to jest licencjat w biznesie i ekonomii? Studia I stopnia biznesu i ekonomii zapewnia studentom szeroki fundament koncepcji ekonomicznych i ich zastosowanie w biznesie i finansach. Studenci będą uczyć się, jak koncepcje produkcji, dostaw i konsumpcji wpływa globalnych relacji biznesowych i rządowych i międzynarodowych rynków finansowych, jak i poszczególnych firm i społeczności. Uczestnicy programu studium bankowości, finansów przedsiębiorstw, inwestycji i papierów wartościowych, jak również analizy ekonomicznej. Studenci mogą skupić swoje zajęć w kierunku swoich zainteresowań i celów zawodowych.Obszary badań w ramach programu obejmują ekonometrii, inwestycje private equity i funduszy hedgingowych, finansów międzynarodowych i administracji biznesu.

Uczniowie korzystają z programu studiów ekonomii i biznesu na wiele sposobów. Oprócz nauki analityczne i jakościowe podejście do rozwiązywania problemów gospodarczych, uczestnicy uzyskać zrozumienie, jak trendy gospodarcze wpływa na decyzje w ramach firmy.

Struktura i długość programu różnią się w zależności od uczelni, a w rezultacie całkowity koszt waha się w całej instytucji. Większość programów studiów licencjackich wymaga trzech do czterech lat studiów. Zainteresowani studenci powinni badać szkoły, aby uzyskać jasną wizję czasu i inwestycji czesnego dla poszczególnych programów.

Absolwenci posiadają znaczną bazę wiedzy i zestaw umiejętności, które są przydatne w niemal każdym otoczeniu biznesowym lub finansów.Stopień biznesu i ekonomii jest cenne w projektach rozwoju bankowości i finansów międzynarodowych, firm inwestycyjnych, zarządzania i. Absolwenci są również przygotowani na stanowiskach w organizacjach rządowych i organizacji non-profit, które wymagają analizy ekonomicznej i umiejętności zarządzania finansami. Wielu studentów realizować ten licencjat w celu zakwalifikowania się do studiów podyplomowych w wyspecjalizowanych dziedzinach, takich jak ekonometria lub MBA.

Studenci mogą znaleźć odpowiednią instytucję, przeszukując naszą szeroką bazę szkół porównać zajęć i obszary koncentracji swoich celów zawodowych. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.