Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 60 Licencjat w Biznes muzyczny 2023

60 Licencjat Programy w Biznes muzyczny 2023

Przegląd

Uczelnie z całego świata oferują studia licencjackie 's do studentów, którzy ukończyli licencjat program. Długość tego rodzaju badania zwykle trwa cztery lata. Studia licencjackie 's oznacza osiągnięcia w nauce uczniów, którzy realizują wyższe wykształcenie. Zarówno Bachelor of Arts oraz Bachelor of Science stopni oferowane są w zależności od studenta 's wybranej głównym.

Co to jest Licencjat w Biznesie Muzycznym? Licencjat w Biznesie Muzycznym obejmuje wiele aspektów przemysłu muzycznego. Ci, którzy zarejestrować się w tych kursach uczą się różnorodne tematy związane z muzyką i biznesu, takich jak marketing, zarządzanie, budżetowanie, zagadnień prawnych i mediów cyfrowych. Odpowiednie historia branży muzycznej jest również nauczyć. Wewnętrzne funkcjonowanie branży muzycznej są analizowane, aby zrozumieć, jak to działa w dzisiejszym świecie 's. Niektóre obszary koncentracji obejmują stworzenie wytwórni, zarządzanie zdarzeniami, zarządzanie artysty i publikowanie.

Zdobywając tytuł licencjata w Biznesie Muzycznym przygotowuje studentów do udanej kariery poprzez wyposażenie ich w niezbędną wiedzę i umiejętności, jak poruszać się w branży muzycznej.

Czesne jest zawsze tematem pytanie, jeśli chodzi o zapisaniem się na studia. Koszty i opłaty różnią się, ponieważ istnieje wiele instytucji na całym świecie, które oferują tytuł licencjata w Biznesie Muzycznym.

Absolwenci tego programu przejść do posiadania udanych pozycje jako profesjonalistów z branży muzycznej. Niektóre rozwijać własne wytwórnie lub zatrudniony do pracy już istniejących. Zarządzanie artysta jest szansą kariery, że wielu absolwentów podejmuje. Zarządzanie artystę dotyczy promocji, coaching, rezerwację i ogólnie reprezentujący artysta muzyczny. Inni stają się wydawców, dystrybutorów lub sprzedawców dla zespołów i wytwórni płytowych. Wszystkie karier biznesowych muzyka dostarczenie absolwentom możliwość przedstawienia swoich umiejętności i wiedzy do wykorzystania.

Jeśli jesteś przyszły student, który chce zarobić licencjat w Biznesie Muzycznym, to 's mądry, aby zrobić kilka wyszukiwania bardziej skoncentrowane. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowej wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Sztuka sceniczna
  • Muzyka
  • Biznes muzyczny
Kierunki studiów
  • Sztuka sceniczna (60)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania