Keystone logo

12 Licencjat Programy w Studia biznesowe Biznes rozrywkowy 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia biznesowe
 • Biznes rozrywkowy
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (12)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Licencjat Programy w Studia biznesowe Biznes rozrywkowy

  Licencjat jest jednym z pierwszych rodzajów edukacji policealnej, że uczniowie mogą otrzymać. Podczas swoich studiów, Studenci często wybrać się skupić w jednej konkretnej branży, a czasem w ciągu jednej niszy tej branży. Jeśli uczniowie chcą jeszcze bardziej zwiększyć swoją wiedzę, muszą najpierw otrzymać ich licencjata.

  Czym jest Bachelor in Entertainment firmy? Ten tok studiów uczy operacyjne, aspekty finansowe i marketingowe przemysłu rozrywkowego. Studenci mogą wybrać specjalizację w dziedzinach takich jak film, telewizja i gry wideo. Pojęcia takie jak ekonomii biznesu i rozwoju treści dla poszczególnych rynków uczy, a niektóre programy oferują stopnia kandydatów praktyczne doświadczenie poprzez projekty i płatne staże. Ryzykowny student może studiować w tym polu międzynarodowym, wiele szkół oferujących programy uczy się w całości w języku angielskim.Non-native speakerów są zachęcani do stosowania i podjęcia badań biegłości języka angielskiego.

  Absolwenci programu rozrywkowego biznesu zwykle okaże się, że otrzymują oni praktycznych umiejętności, takich jak dobrego zarządzania i księgowości. Kursy zazwyczaj uczą najnowsze osiągnięcia w technologii cyfrowej, które mogą mieć zastosowanie do ich życia osobistego, jak również studenci. Dodatkowo, istnieje wiele możliwości pracy w skali międzynarodowej i przenieść się do wyższych wydziałów.

  Czesne waha się w zależności od instytucji studenci wybierają. Programy międzynarodowe są często bardziej kosztowne dla non-native studentów. Programy branży rozrywkowej zazwyczaj co najmniej trzy lata, a wiele z nich w pełnym wymiarze czasu i kampus oparte.

  Z Bachelor in Entertainment Business, studenci mają różne kariery w przemyśle rozrywkowym otwartych dla nich. Mogą wybrać, aby stać się producentów filmowych lub projektu lub treści menedżerów.Inne możliwości są menedżerów muzycznych, kierownictwo mediów i zarządzaniem prawami autorskimi i licencyjnych. Studenci mogą również zdecydować się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w zakresie zarządzania rozrywki lub kontynuować karierę w czasopismach rozrywkowych i stron.

  Uczniowie powinni Badawczego opcji dostępnych dla nich i zastanowić się, co szkoła może zaoferować najlepsze możliwości dla pola oni zainteresowani. Aby rozpocząć dziś, poszukiwanie programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie w postaci ołowiu.