Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 128 Licencjat w Biznes w sporcie 2023/2024

128 Licencjat Programy w Biznes w sporcie 2023/2024

Przegląd

Umiejętności niezbędne do kariery są zazwyczaj tematem programu licencjat poziomu. Z tego powodu, jest to zwykle pierwszy stopień studenci New College spróbować zarobić. Po ukończeniu studiów, opcje są natychmiast rozpocząć swoją karierę lub wprowadzić program studiów podyplomowych by nadać swoją karierę.

Co jest Bachelor in Sport firmy? Studenci, którzy zdecydują się dążyć do tego stopnia będzie dowiedzieć o stronie biznesowej niezwykle dużym i udanego branży sportowej. Programy tego typu są w mniejszym podkategorii w badaniach roboczych. Kursy obejmują takie tematy jak zarządzanie zespołem, oceny ryzyka, marketingu i organizacji imprez. Absolwenci potrzebują wiedzy i umiejętności odpowiednich do pracy z obu drużyn i klubów sportowych.

Przemysł sportowy jest jednym z największych i najbardziej dochodowych gałęzi przemysłu na świecie. Studenci, które kończą się dyplomem rzecz biznesu sportowego, wprowadzając w to pole.Dodatkowo, studenci są zazwyczaj w stanie uniknąć wielu wpłynęły lub konkurencyjnych wad tradycyjnego programu działalności, wprowadzając podkategorię.

Ile to kosztuje, aby zapisać się na studia licencjackie w programie Sport Biznesu? To zależy od szkoły, programu, a kraj decyduje się na studia w. Prowadzenie badań przed pobraniem może sprawić, że znacznie łatwiej znaleźć program, który odpowiada Twoim potrzebom.

Kariera, które są dostępne do sportu absolwentów biznesowych są najczęściej podzielone pomiędzy pracę w zespole i pracy z obiektu sportowego. Możesz stać się Marketingu, Dyrektor lub koordynatora zdarzeń, niezależnie od tego, którą opcję wybrać. Dodatkowo, jeśli pracujesz z zespołem, można znaleźć pracę jako rekruter lub agenta. Alternatywnie, twój stopień może znaleźć pracy ze sprzętu sportowego i odzieży firmy.

Studenci, które są pasjonatami sportu i są zainteresowani w biznesie może znaleźć programów biznesowych sportowe bardzo atrakcyjne.Pracy w kierunku kariery, że kochasz, badając to, co kochasz. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Sport
  • Biznes w sporcie
Kierunki studiów
  • Sport (128)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania