Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Licencjat w Działalność winiarska 2023

1 Licencjat Programy w Działalność winiarska 2023

Przegląd

Kawaler jest licencjat, który przygotowuje studentów do kariery w wybranym kierunku studiów. Program skupia się na ogólnych często sztuk wyzwolonych przedmiotów, jak również konkretnych zajęć dostosowanych dostać studenci gotowy do przyszłej pracy.

Co to jest wina licencjata w biznesie? Program ten jest przeznaczony dla studentów, którzy mają ducha przedsiębiorczości i chcą wziąć udział w branży winiarskiej. Każdy program będzie się zmieniać, ale zajęcia często zawierają mieszankę wina i gastronomiczną studiów i koncepcji biznesowych. Studenci zbada przemysłu winiarskiego i dowiedzieć się zastosowanie umiejętności, takich jak komunikacja, zarządzanie finansami, merchandisingu, produkcji, marketingu i zarządzania. Wiele programów oferuje możliwość odbycia stażu, aby ćwiczyć swoje umiejętności w rzeczywistym świecie.

Studenci, którzy realizują stopnia w biznesie wina dowiedzieć się wiele o działalności gospodarczej i zarządzania, co jest korzystne zarówno w ich życiu zawodowym i osobistym.Nauka o winie również naraża je na wiele różnych miejscach na świecie, co pozwala im podróżować i stać się bardziej zróżnicowane kulturowo.

Czesne i opłaty związane z zdobywając wykształcenie biznesowe wina mogą się różnić od jednej instytucji do drugiej. Istnieje szereg międzynarodowych szkół, które oferują ten program i koszty zależą od lokalizacji szkoły, czasu trwania programu i opłat stażu.

Absolwenci z tytułem licencjata w biznesie wina może pracować w kilku różnych pojemnościach. Niektórzy mogą zdecydować się na pracę z konkretnymi winiarzy, aby pomóc im budować, rynek i sprzedać swój produkt. Inni mogą zdecydować się na pracę na wino i likier dystrybucyjnych firm do korzystania z ich umiejętności po stronie detalicznej. Przedsiębiorcy, którzy mają inne umiejętności i doświadczenie w dziedzinie hotelarstwa może nawet wybrać, aby otworzyć swój własny sklep wino, winiarnia, lub restauracji.

Jeśli firma wino jest dla Ciebie interesująca, rozpocząć porównanie szkół teraz.Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Nauka o żywności i napojach
  • Biznes gastronomiczny
  • Działalność winiarska
Kierunki studiów
  • Nauka o żywności i napojach (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów