Keystone logo

33 Licencjat Programy w Studia nad sportem i ćwiczeniami Coaching sportowy 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Studia nad sportem i ćwiczeniami
  • Coaching sportowy
Kierunki studiów
  • Studia nad sportem i ćwiczeniami (33)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Studia nad sportem i ćwiczeniami Coaching sportowy

Bachelor of Science zazwyczaj trwa od trzech do pięciu lat, aby zakończyć, w zależności od wymagań instytucji, obszaru zainteresowania i preferencji studentów. Stopień ten zazwyczaj koncentruje się na dyscyplinach związanych z nauką.

Co to jest licencjat z coachingu sportowego? Ten obszar studiów ma kilka nazw: BSc w Sports Leadership i Bachelor of Sports Science w Coaching. Niezależnie od nazwy, większość programów oferuje naukowy rdzeń naukowy z coachingiem electives. Dostępne kursy mogą obejmować teorię i metody coachingu, trening kondycyjny i fitness, psychologię sportu i sporty dyscyplinarne. Możesz nauczyć się nauki za coachingiem, zdobywając umiejętności i wiedzę niezbędną do doskonalenia poszczególnych sportowców i zespołów za pomocą psychologii, fizjologii i biomechaniki wyników sportowych.

Prawdopodobnie zdobędziesz kluczowe umiejętności, których szukają pracodawcy we wszystkim, od komunikacji po zarządzanie firmą, a także w branży sportowej. Umiejętności obejmują przywództwo, odpowiedzialność i pracę zespołową.

Koszt uczestnictwa w czteroletnim uniwersytecie może się różnić w zależności od długości kursów, obszaru studiów i programu nauczania. Wiele stopni jest oferowanych online w bardziej przystępnej cenie. Biuro przyjęć w wybranej szkole powinno być w stanie udzielić bardziej szczegółowych informacji na temat kosztów czesnego.

Istnieje wiele ścieżek kariery, które możesz zastosować po ukończeniu studiów. Wielu uczniów jest skłonnych do zostania nauczycielami wychowania fizycznego lub zdrowia. Jeśli coaching lub edukacja nie brzmi zachęcająco, rozważ skorzystanie z kariery jako administrator sportowy lub menedżer centrum fitness. Możesz nawet być w stanie kontynuować karierę jako fizjolog ćwiczeń fizycznych, gdzie badasz, w jaki sposób ciała ludzkie reagują i dostosowują się do aktywności fizycznej, aby poprawić poziom sprawności fizycznej lub zapobiegać i leczyć choroby.

Internet rozszerzył wirtualną klasę, aby objąć wiele dziedzin nauki. Istnieje wiele korzyści, aby zdobyć stopień online. Wygoda elastycznego harmonogramu jest trudna do pokonania. Pozwala także na naukę z dowolnego miejsca na świecie, o ile można połączyć się z Internetem. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.