Keystone logo

11 Licencjat Programy w Finanse przedsiębiorstwa 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Ekonomika
 • Finanse
 • Finanse przedsiębiorstwa
Kierunki studiów
 • Ekonomika (11)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Finanse przedsiębiorstwa

  Osoba z zamiłowaniem do analitycznego myślenia, który jest zainteresowany w środowisku biznesowym może odkryć, że Bachelor in Corporate Finance jest idealnym studiów. Absolwenci studiów w zakresie finansów może pracować w firmach doradczych, sektora energetycznego i przedsiębiorstw przemysłowych.

  Co to jest Bachelor in Corporate Finance? Aspekt edukacyjny tej studiów obejmuje naukę matematyki, statystyki i prawdopodobieństwa, jak również podstawowe elementy, które składają się jednostki organizacyjne. Kursy, które składają się na program studiów finanse korporacyjne mają na celu przygotowanie studenta na stanowisko średniego szczebla po ukończeniu studiów. Student może pracować w kierunku kariery, że korzyści kondycji finansowej spółki.

  Korzyści z uzyskania licencjat w Corporate Finance jest wiele. Niektóre licensures i certyfikatów można podjąć po ukończeniu studiów, dzięki czemu studenci, aby rozpocząć swoją karierę.Studenci mogą również zdecydować się na zaawansowanym stopniu w finansach, ekonomii, biznesu i nie tylko. Program ten stopień jest starannie zaprojektowany, aby umożliwić uczniom zmaksymalizować swój potencjał uczenia się i przodują w świecie finansów.

  Licencjat w zakresie finansów korporacyjnych jest oferowana przez naukę instytucji na całym świecie, a związane z tym koszty są bardzo zróżnicowane. Osoby zainteresowane w dążeniu do tego stopnia powinien zwrócić się do instytucji, które chcieliby uczestniczyć w konkretnych informacji na temat harmonogramu czesnego i opłat.

  Każdy, ukończenie tego programu licencjata mogą wybierać z wielu ścieżek kariery. Jednym z przykładów jest audytor wewnętrzny w korporacji. W tej pozycji, indywidualne prowadzi kontrole w celu zapewnienia, aby sprawozdanie finansowe korporacji są dokładne, operacje są odpowiednie i że procesy są efektywne. Pozycje analizy danych portfolio inwestycyjne są inne potencjalne źródła zatrudnienia.Student absolwentów z tytułem magistra w Corporate Finance mogą także znaleźć możliwości zatrudnienia w dziedzinie korporacyjnej, utrzymania i rozwoju strategii, bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej zgodności.

  Zainteresowane osoby powinny zacząć od pewnych podstawowych kroków, aby osiągnąć stopień czterech lat w sektorze finansów przedsiębiorstw. Nasza bogata baza danych oferuje wiele możliwości edukacyjnych i geograficznych dla przyszłych studentów do zbadania. Nie ma potrzeby, aby opóźnić wykształcenie. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.