Keystone logo

56 Licencjat Programy w Doradztwo 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Nauki społeczne
 • Praca socjalna
 • Doradztwo
Kierunki studiów
 • Nauki społeczne (56)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Doradztwo

  Licencjat to pierwszy rodzaj edukacji policealnej, że wielu studentów otrzymać. Może to być zarówno intelektualny lub zawodowe i często otwiera drzwi dla wielu studentów, aby uzyskać ich pierwszej pracy płatnych. Licencjata to również pierwszy krok w kierunku jakiegokolwiek wyższego student może chcieć.

  Czym jest Bachelor in Consultancy? Ten stopień oferuje doradztwo studentów, zarządzanie i klas biznesowych. Pojęcia takie jak ekonomii i zarządzania przedsiębiorstwem są zestresowani tak, że studenci będą mogli pomóc firmom działać sprawniej po ukończeniu studiów. Studenci uczestniczą również zajęcia z zakresu rachunkowości i marketingu. Jest to opcja dla międzynarodowego badania z tego programu. Niektóre szkoły znajdują się za granicą lub oferują semestry wymiany, tak aby uczniowie mogą dowiedzieć się o globalnym biznesie. Podczas ostatnich semestrów studiów, studenci mogą wybrać specjalizację w dziedzinach, takich jak zasoby ludzkie i finanse.

  Absolwenci programu doradczego mają zwykle dobre umiejętności zarządzania, aw szczególności zarządzania czasem. Mają także dobra komunikacja i rachunkowości umiejętności. Niektórzy absolwenci mogą podoba możliwości pracy w międzynarodowym.

  Przeciętny Program doradztwo trwa około trzech lat, aby zakończyć i zmienia się w kosztach w zależności od lokalizacji i szkoły. Studenci mogą znaleźć zajęcia on-line, które są zazwyczaj tańsze. Przed podjęciem programu, uczniowie powinni ocenić to, aby upewnić się, że pasuje zarówno ich kariery i osobistych celów.

  Po otrzymaniu licencjata w doradztwie, studenci mogą znaleźć pracę w wielu sektorach świata biznesu. Mogą pracować jako konsultantów finansowych, zasobów korporacyjnych lub człowieka lub jako konsultantów publicznej firmy relations. Ponadto, mogą one być analityków finansowych lub funkcjonariusze rekrutacji lub znaleźć pracę jako marketingowych lub reklamowych menedżerów. Niektórzy studenci mogą wybrać, aby otworzyć swoje własne agencje doradcze i współpracują z przedsiębiorstwami w wyspecjalizowanych dziedzinach.

  Zarabianie licencjat można uruchomić studentów na udane ścieżki. Aby znaleźć szkołę dla ciebie, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.