Keystone logo

126 Licencjat Programy w Duchowieństwo 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia humanistyczne
 • Teologia
 • Duchowieństwo
Kierunki studiów
 • Studia humanistyczne (126)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Duchowieństwo

  Bachelor jest policealne stopnia, że ​​często prowadzi do kariery w dziedzinie własnego wyboru. Większość programów łączyć ogólne zajęcia edukacyjne z tymi, dostosowane do konkretnej dur.

  Co jest licencjackie w Ministerstwie? Program ten przeznaczony jest dla tych, którzy interesują się nauką i mówi o dziele Jezusa Chrystusa. Każdy program będzie się zmieniać, ale uczniowie staną się dużą wiedzę o Biblii i zdobyć silną zrozumienia teologii. Z naciskiem ministerstwa, większość badań zazwyczaj obracają się wokół edukacji ministerstw, ewangelizacji i promocji oraz administracji kościelnej.

  Jedną z zalet studiując ministerstwa jest to, że może to doprowadzić do realizacji prac w różnych karier. Uczniowie rozwijają miłość usług i spotka i więź z innymi wierzącymi w społeczności kościelnej.

  Koszty związane z zdobywając tytuł licencjata w Ministerstwie będą się różnić od jednego miejsca do drugiego.Istnieją instytucje na całym świecie, które oferują ten program, więc lokalizacja i dobre imię szkoły są duże czynniki, jak czas trwania programu. Uczniowie są zachęcani, aby skontaktować się ze szkołami, aby dowiedzieć się, co będzie się spodziewać konkretnych czesnego i opłat.

  Stopień w ministerstwie może prowadzić do wielu różnych kariery w roli lidera. Absolwenci mogą stać się pastor, ewangelista, kapelan, administrator kościoła, lub nauczyciel teologii. Ci, którzy chcą podróżować po świecie i spotkać osoby z innych krajów i kultur, może chcesz zostać misjonarzem. Ci, którzy chcą pracować za kulisami można znaleźć karierę naukową. Pracodawcy mogą obejmować kościoły, organizacje non-profit, misjonarzy i uniwersytety.

  Jeśli pracuje w ministerstwie jest twój plan, zacząć szukać szkoły teraz. Korzystanie z naszej bazy danych, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.