Keystone logo

17 Licencjat Programy w Nauki społeczne Nauki polityczne Dyplomacja 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Nauki społeczne
  • Nauki polityczne
  • Dyplomacja
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (17)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Nauki społeczne Nauki polityczne Dyplomacja

Licencjat jest trzech do czterech lat Program studiów licencjackich, że większość studentów zapisać się gdy po raz pierwszy rozpocząć studia wyższe. Stopień ten może stać samodzielnie lub służyć jako warunek magistra lub doktora. Dokładne wymagania licencjat zależy od szkoły i programu, ale generalnie są one uzyskiwane poprzez połączenie classwork, egzaminów i niezależnych badań.

&nbsp

Może chcesz wiedzieć, co jest Licencjat w dyplomacji? Istnieje wiele skomplikowanych Tajniki stosunków dyplomatycznych. Głównym celem stopniu jest rozwiązywanie konfliktów na szczeblu rządowym. Programy wyciągnąć z mieszanki różnych dziedzin, w tym badań międzykulturowych, humanistycznych, prawa, psychologii, komunikacji i socjologii, aby dać studentom narzędzia potrzebne do negocjowania i rozwiązywania konfliktów, a jednocześnie wszystkie punkty widzenia pod uwagę.

&nbsp

Licencjat w dyplomacji jest wysoce specyficzne stopnia, że ​​uczy unikalny zestaw umiejętności. Te szczególne umiejętności nie muszą występować w każdym innym połączeniu stopni, co sprawia, że ​​ten stopień must-have dla każdego, kto interesuje się dzieje w polu.

&nbsp

Koszt Bachelor w dyplomacji zależy od programu, studenci zdecydować. Stopień zwykle trwa cztery lata, więc łączna czesnego należy odpowiednio obliczyć.

&nbsp

Zadania związane z tytułem magistra w dyplomacji są przede wszystkim z rządem federalnym, pracy z dyplomatów. Jednakże, istnieje wiele miejsc pracy dostępnych na poziomie krajowym i lokalnym, jak również, w tym negocjatora policyjnego, pracownika socjalnego i resocjalizacyjnej oficera. Niektórzy studenci wolą pracować dla przemysłu prywatnego w charakterze menedżera zasobów ludzkich lub niezależny konsultant specjalizujący się w rozwiązywaniu konfliktów.

&nbsp

Pierwsze online stopnia licencjata pozwala studentom uczyć się w szkole ich wyboru bez względu na to gdzie się znajduje. Zdobądź dyplom w zaciszu własnego domu, nawet jeśli wybrana szkoła jest na całym świecie. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.