Keystone logo

9 Licencjat Programy w Działalność wydawnicza 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
 • Media
 • Działalność wydawnicza
Kierunki studiów
 • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (9)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Działalność wydawnicza

  Licencjat zapewnia zaawansowaną instrukcji w danej dziedzinie interesów. To może umożliwić wejście do pożądanego kariery lub podwaliny dla kontynuowania studiów na poziomie magisterskim. Programy są zwykle trzy, cztery lata w czasie trwania.

  &nbsp

  Co to jest Bachelor in Publishing? Pole publikacji rośnie i zmienia się wraz z nowymi metodami dystrybucji materiałów drukowanych. Program stopień dostarcza wiedzę na temat aspektów publikacji we wszystkich jego formach. Przegląd kursy odkrywania magazyn i wydawnictw książkowych zarówno w druku i formatach cyfrowych. Nacisk kładzie się na rozwój umiejętności językowych silnych. Tematy klasy mogą obejmować redagowanie, krytycznej analizy tekstów, cenzury, prawa autorskie, plagiat i etyki. Kursy biznesowe w ogólnym zarządzaniu i marketingu są oferowane, jak również instrukcja w umiejętnościach technicznych. Stopień często obejmuje szkolenie w twórczej i biznesowej piśmie.Zajęcia te zapoznanie studentów z różnych form komunikacji, takich jak treści internetowych, wydawnictw multimedialnych, felietonów, przemówień, humoru i raportów.

  &nbsp

  Korzyści z dyplomem wydawniczej mogą być realizowane zarówno na poziomie osobistym i zawodowym. Studenci zdobywają lepsze umiejętności językowe, w tym zwiększonej jasności wypowiedzi i lepszej komunikacji myśli. Badania zarządzania zwiększają decyzyjnym i przywódcze umiejętności.

  &nbsp

  Programy w tej dziedzinie są dostępne na całym świecie i różnią się w programie i czasie trwania. Koszt waha się od jednej szkoły do ​​drugiej, w zależności od wymagań dotyczących lokalizacji i stopnia.

  &nbsp

  Możliwości zatrudnienia są bogate w różne aspekty komunikacji zawodowej. W branży wydawniczej, kariera to pisarz, redaktor, copywriter, dziennikarz i manager.Absolwenci programu mogą także stosować swoje zaawansowane umiejętności językowe w takich dziedzinach jak reklama, marketing, doradztwo, pisanie edycji biznesu, osób prawnych i korekty. Pozycje dostępne są w służbie publicznej, agencji rządowych, organizacji non-profit i publicznych i prywatnych firm. Ponadto stopień może służyć jako przygotowanie do zewnętrznych pracy.

  &nbsp

  Aby rozpocząć ekscytującej kariery w tej dynamicznej dziedzinie, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.