Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 11 Licencjat w e-Handel 2023/2024

11 Licencjat Programy w e-Handel 2023/2024

Przegląd

Handel elektroniczny, lub po prostu E-commerce, to każda firma lub transakcji handlowych odbywa się w całości lub częściowo za pomocą wszelkich mediów elektronicznych, takich jak e-mail, telefon, media cyfrowe innych internetowy oparty znaczy. Zastosowanie technologii handlu elektronicznego stała się najlepsza akcja w remontować
stare procesów biznesowych. E-commerce jest często niezrozumiany dla biznesu poprzez komputery. Wręcz przeciwnie, nowoczesnego biznesu popytu modele interaktywności w każdym aspekcie zarządzania i marketingu. Nie było rosnące zapotrzebowanie na umiejętności jakości w rozumieniu i do czynienia z e-commerce problemów. To tylko było możliwe dzięki różnego rodzaju kursach biznesowych, w tym licencjat z e-commerce. Kurs przeznaczony jest dla współczesnych marketerów i administratorów biznesowych zmierzających do dalszego ich zrozumienia i wiedzy na temat nowoczesnych działalności.

Bachelor of E-commerce jest uznawane na całym świecie program studiów dla wszystkich studentów mających wziąć linię kariery w handlu i marketingu dla nowoczesnych przedsiębiorstw wielonarodowych. To jest program studiów, które dadzą studentom odpowiednich umiejętności i wiedzy na wszystkich technicznych i biznesowych w sprawach dotyczących handlu elektronicznego. Bachelor of E-commerce pomaga szkolić studentów ze strategii biznesowych jakości, tak aby podejmować właściwe decyzje w e-commerce. Kurs pomaga przygotować studentów do dynamiki w e-commerce i zagadnień pokrewnych. Bachelor of E-commerce jest naukowo wzbogacony kurs, który otwiera się na ogromne możliwości rozwoju kariery zawodowej, które są stosowane na całym świecie.

Czytaj więcej

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia biznesowe
 • e-Handel
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (11)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania