Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 8 Licencjat w Ekonomia środowiska 2023

8 Licencjat Programy w Ekonomia środowiska 2023

Przegląd

studia licencjackie wymagają od trzech do czterech lat w pełnym wymiarze zajęć, dwa lata studiów poświęconych sztuk wyzwolonych i ogólnych zajęciach edukacyjnych. Stopień jest minimalny poziom wykształcenia niezbędnych do zaawansowanego stopnia.

Czym jest licencjackie w dziedzinie ekonomii środowiska? Głównym celem ekonomii środowiska ma do czynienia z relacji pomiędzy systemami Ziemi, gospodarki i ograniczonej bazy surowcowej. Badania koncentrują się na ekonomii w całym szerszym kontekście tego, co wiemy o świecie poprzez nauki i dyscyplin pokrewnych. Zajęć jest przede wszystkim ilościowy, skupiając się na statystyki, matematyki i ekonomii. Biorąc życie i fizyczne zajęcia nauki pozwala uczniom, aby wyrwać się w bardziej wyspecjalizowanych dziedzinach.

Studenci zarabiają tytuł licencjata w dziedzinie ekonomii środowiska zyskują również wiele korzyści w ich życiu osobistym i zawodowym.Należą do osądów i podejmowania decyzji umiejętności, zdolności krytycznego myślenia oraz zarządzania zasobami, wszystko, co może być korzystne dla wielu karier.

Koszt zdobywając tytuł licencjata zmienia się w zależności od kraju, studiów, szkoły, a długość programu. Aby uzyskać lepsze zrozumienie czesnego oraz pobierania opłat związanych z programem wyboru, należy skontaktować się z biurem rekrutacji obiektu oferującego stopnia.

Absolwenci zdobywając dyplom z ekonomii środowiska mogą znaleźć możliwości rozwoju zawodowego w dziedzinie szybko rozwijającej się gospodarki na środowisko w różnych branżach, w tym agencji rządowych, organizacji non profit i sektora publicznego i prywatnego. Niektóre zawody to koordynator marketingu, analityk gospodarczy, gruntów planner oraz stanowisk doradczych pracy jako kierownik projektu. Inni mogą zdecydować się na dalsze studia w programie Graduate School w takich dziedzinach jak prawo, ekonomia, porządku publicznego lub administracji zasobami.

Programy Online i międzynarodowe są dostępne dla osób z ograniczonym dostępem do obiektu lub tych, którzy wymagają większej elastyczności w procesie edukacyjnym. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Ekonomika
  • Ekonomia
  • Ekonomia środowiska
Kierunki studiów
  • Ekonomika (8)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania