Keystone logo

8 Licencjat Programy w Ekonomika Ekonomia Ekonomia polityczna 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Ekonomika
  • Ekonomia
  • Ekonomia polityczna
Kierunki studiów
  • Ekonomika (8)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Ekonomika Ekonomia Ekonomia polityczna

Tytuł licencjata jest licencjatem przyznawanym na różnych uczelniach. To studia na poziomie college'u zwykle trwają cztery lata.

Co to jest licencjat z ekonomii politycznej? Jest to dziedzina badań, która analizuje interakcje między polityką i ekonomią na poziomie krajowym i międzynarodowym. Wiele programów podkreśla związek między zarządzaniem a rynkiem, który koreluje z relacjami między instytucjami i grupami interesu. Dostępne kursy często zależą od uczęszczanej uczelni. Mogą jednak być podobne do ekonomii odpowiedzialnego obywatelstwa, zasad makroekonomii i mikroekonomii, porównawczej polityki publicznej oraz finansów publicznych i polityki publicznej.

Uczestnicy tego programu zdobywają umiejętności analityczne, językowe i badawcze, aby pomóc im odnieść sukces w przyszłych działaniach zawodowych i osobistych. Uczeni mogą wykorzystać umiejętności analityczne i badawcze, aby zrozumieć wpływ swoich wyborów na współczesną gospodarkę i politykę. Umiejętności językowe ułatwiają uczniom komunikowanie się z otoczeniem.

Koszt licencjata w ekonomii politycznej może zależeć od czasu trwania szkoły i programu. Niektóre szkoły mogą mieć różne czesne w zależności od roku złożenia wniosku. Najlepszym sposobem na oszacowanie jest bezpośredni kontakt z uniwersytetem.

Jakiego rodzaju kariery prowadzi Bachelor in Political Economy? Może to zależeć od zainteresowań i historii danego studenta. Jednak opcje obejmują na ogół kariery podobne do specjalisty ds. Badań, kierownika organizacji non-profit, analityka handlu zagranicznego, koordynatora polityki, pisarza, administratora zasiłków, analityka finansów publicznych i doradcy biznesowego. Naukowcy mogą również wykorzystać tę edukację jako punkt wyjścia do studiów prawniczych, studiów magisterskich z ekonomii politycznej lub absolwentów na poziomie pracy społecznej.

Uczelnie i uniwersytety na całym świecie mogą oferować licencjat z ekonomii politycznej na terenie kampusu lub online. Gotowy zrobić więcej badań? Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.