Keystone logo

12 Licencjat Programy w Energia odnawialna 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia energetyczne
 • Energia
 • Energia odnawialna
Kierunki studiów
 • Studia energetyczne (12)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Energia odnawialna

  Licencjat w dziedzinie energii odnawialnej może odwołać się do studentów, a zainteresowanie jest w rozwój i wspieranie zasobów i technologii, które rozszerzają możliwości energetycznych dla gospodarek i społeczeństw na całym świecie.

  Czym dokładnie jest Licencjat w energii odnawialnej? Ten tok studiów jest program studiów policealnych, które tworzy i buduje na fundamencie komunikacji, krytycznej analizy, matematyki i nauki, ze szczególnym koncentracji na zasobach odnawialnych technologii. Mogą to być zielony budynek, biopaliw i alternatywnych systemów energetycznych, takich jak energia wiatrowa i słoneczna. Zajęcia mogą stanowić praktyczną wiedzę z zakresu inżynierii elektrycznej i mechanicznej, w jakim stosują się do odnawialnych źródeł energii, a także nacisk na składniki energetyczne, takich jak ogniwa paliwowe i energii geotermalnej.

  Stopień ten może skorzystać student zamierza osiągnąć przyszłość w odnawialne źródła energii, oferując zrozumienia termodynamiki, historii energii, efektywne konstrukcyjnych budynku, projektowania systemów sterowania i więcej. Absolwenci mogą wprowadzić inny program zaawansowany stopień magistra lub z dobrze zaokrąglone tle w odnawialne źródła energii, lub przenieść bezpośrednio do przemysłu.

  Czesne i opłaty za stopnia są indywidualnie ustalane przez każdą z instytucji. Aby dowiedzieć się koszt studiów, skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacji programu wyboru.

  Istnieje świat możliwości dla studentów, którzy kończą z dyplomem w dziedzinie energii odnawialnej. Zarówno prywatny i sektor publiczny oferuje wiele możliwości kariery. Ludzie są potrzebne do realizacji projektu, produkcji komponentów, budowy, operacji i menedżerów, instalacji, edukacji i szkoleń oraz sprzedaży systemów i sprzedaży.Absolwenci mogą konsultować dla prywatnych firm lub do obiektów użyteczności publicznej, lub zabezpieczyć stanowisko rządu w budownictwie.

  Alternatywne i odnawialne źródła energii są rozwijane i promowane, aby zmniejszyć wpływ ograniczonych zasobów na całym świecie. Zostań częścią tej ekscytującej dziedzinie, rozpoczynając program dzisiaj. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.