Keystone logo

1 Licencjat Programy w Studia biznesowe Biznes międzynarodowy Biznes w Europie 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Studia biznesowe
  • Biznes międzynarodowy
  • Biznes w Europie
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Licencjat Programy w Studia biznesowe Biznes międzynarodowy Biznes w Europie

Licencjat jest często standard wejścia w wielu różnych sytuacjach zatrudnienia. Jest to również pierwszy krok do uczestnictwa w programach podyplomowych. W większości przypadków ten stopień wymaga około czterech lat pracy i w sumie 120 semestrze kredytów. Wiele kursów w ramach licencjata programu jesienią pod parasolem kształcenia ogólnego, a pozostałe kursy przyjrzeć się z przedmiotów wymaganych dla wybranej ścieżki kariery.

&nbsp

Co to jest Bachelor in European Business? Europejski program działalności oferuje dobrze zaokrąglone badanie biznes w kontekście europejskim. Studenci zazwyczaj zagłębić się takie tematy, jak fundamentalne zarządzania przedsiębiorstwem, prawa gospodarczego, międzynarodowego biznesu, instytucji europejskich, globalnych, międzynarodowych źródeł logistyki, aw niektórych przypadkach drugi język. Kursy te mają na celu przygotowanie studentów z interaktywnych i innowacyjnych umiejętności biznesowych istotnych dla europejskich praktyk biznesowych.

&nbsp

Programy niektórych licencjackie w tym obszarze może zaoferować podział czasu spędzonego w różnych krajach. Praktyki i inne możliwości stażu są oferowane przez wielu różnych szkół. Po ogólne klasy zostały zakończone, uczniowie w tym programie mają pewną elastyczność, tak aby mogły one zacząć doskonalić swoje umiejętności w danej branży. Na ukończeniu studiów studenci są również narażone na ważnych kontaktów biznesowych poprzez instruktorów i innych specjalistów.

&nbsp

Koszty udział w jednym z tych programów mogą różnić się od szkoły do ​​szkoły. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku szkół ponad granicami krajów są porównywane. Dla dokładnych informacji czesnego i opłat, przyszli studenci powinni skontaktować się bezpośrednio ze szkół wyboru.

&nbsp

Absolwenci często badane, a może pracował w kilku różnych krajach i mieć ekspozycję na wiele języków.To stawia w pozycji absolwentów do poszukiwania konkurencyjnych ofert pracy. Z kwalifikacji zawodowych, które są uznawane w wielu krajach, absolwenci mogą znaleźć pracy z globalnych korporacji i firm na całym świecie. Wielu absolwentów specjalnie szukać pozycji, które pozwalają im być międzynarodowo mobilnych. Stanowiska pracy mogą obejmować kierownik kadr, kierownik projektu, młodszy konsultant i asystent biegłego rewidenta.

&nbsp

Jeśli jesteś zainteresowany tym kursem, spójrz na opcje w wykazie programów. Szkoły są wymienione z wiodących form dla Twojej wygody. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.