Keystone logo

12 Licencjat Programy w Nauki społeczne PPE 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Nauki społeczne
 • PPE
Kierunki studiów
 • Nauki społeczne (12)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Licencjat Programy w Nauki społeczne PPE

  Stopień licencjata można uzyskać po ukończeniu przez studentów około 120 godzin kredytowych zarówno ogólnych klas podstawowych, jak i kursów specjalistycznych. Ten stopień trwa zazwyczaj osiem semestrów, aby ukończyć z pełnym wymiarze godzin i pomaga zapewnić studentom umiejętności niezbędne do wybranych dziedzinach kariery.

  Czym jest licencjat w PPE? PPE to skrót od polityki, filozofii i ekonomii, trzy raczej specyficzne obszary, które ściśle ze sobą współdziałają. Program ten prosi uczniów o zbadanie każdej z tych dyscyplin w pewnym stopniu, ale zazwyczaj wymaga od uczniów wybrania jednej z trzech opcji jako poważnej po pewnym czasie. Studenci zazwyczaj zaczynają od nauki podstawowych tematów i metod związanych z każdym obszarem nauki. Następnie mogą zacząć budować konkretne, nadające się do sprzedaży umiejętności poprzez kursy takie jak studia polityczne, dyplomacja i rozwiązywanie konfliktów. Kursy końcowe zależą od tego, którą z trzech tras zdecydują się podjąć uczestnicy.

  Uczniowie mogą spodziewać się doskonalenia swoich umiejętności komunikacyjnych w dobrym punkcie podczas studiów w tej dziedzinie, co może pomóc im skuteczniej połączyć się z innymi, zarówno w domu, jak iw miejscu pracy. Umiejętności rozwiązywania konfliktów oraz znajomość polityki wspólnotowej służą również poprawie zarówno życia domowego, jak i awansu zawodowego.

  Koszty związane z realizacją tego stopnia będą się różnić w zależności od uczelni, do której zdecyduje się uczęszczać. Wskazane jest, aby studenci przeanalizowali koszty kursów na różnych uniwersytetach i w krajach goszczących przed podjęciem ostatecznej decyzji o tym, gdzie wziąć udział.

  Ponieważ jest to tak zróżnicowana dziedzina nauki, to jest oczywiste, że studenci, którzy ukończyli studia, mogą napotkać szeroką gamę możliwości zatrudnienia po wejściu na rynek pracy. Kierownik produktu, naukowiec zajmujący się danymi i przedsiębiorca są na wszystkich stanowiskach posiadacze tego stopnia mogą chcieć rozważyć Absolwenci mogą również kwalifikować się do pracy w zakresie pracy socjalnej, reklamy, nauczania, prawa, dziennikarstwa i nadawania, bankowości i finansów, polityki i rachunkowości.

  Kursy online, międzynarodowe doświadczenia edukacyjne i tradycyjne zajęcia lokalne to możliwości dla współczesnych studentów. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.