Keystone logo

11 Licencjat Programy w Ekonomika Finanse Finanse międzynarodowe 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Ekonomika
  • Finanse
  • Finanse międzynarodowe
Kierunki studiów
  • Ekonomika (11)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Ekonomika Finanse Finanse międzynarodowe

Jeśli kochasz numery i Uwielbiam podróże, a następnie zdobywając tytuł licencjata w International Finance może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. W ciągu nieco ponad czterech lat uczniowie mogą nauczyć się podstaw finansów, ponieważ odnosi się do krajów na całym świecie i przygotować się do wejścia na poziomie pozycji w niemal każdej instytucji finansowej.

&nbsp

Co to jest Bachelor in International Finance? Program studiów skupia się na podstawowych praktyk i zasad w biznesie międzynarodowym. Zajęć skupia się na tematach takich jak międzynarodowego biznesu, handlu międzynarodowego, polityki, stosunków międzynarodowych i więcej. Program trwa zwykle około czterech lat, aby zakończyć w połączeniu z pozostałą wymaganą zajęć z uczelni lub instytucji nauki. Aby zostać przyjętym do niektórych programów, studenci mogą muszą spełniać minimalne GPA i SAT lub ACT wynik.

&nbsp

Zdobywając tytuł licencjata w dziedzinie finansów międzynarodowych może pomóc zdobyć pozycję instytucji finansowych i firm na całym tego słowa. To jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą podróżować. Wiele programów również kursy on-line, dzięki czemu jest to dobry wybór dla odległości i międzynarodowych uczniów.

&nbsp

Ile to będzie kosztować, aby zdobyć tytuł licencjata w International Finance zależy w dużym stopniu od tego, gdzie masz zamiar studiować. Musisz wziąć pod uwagę mieszkania i żywności, jeśli uczestniczą w zajęciach na terenie kampusu. Kursy online może mieć różne koszty. Dokładnie badania swój program, aby dowiedzieć się, jakie są koszty.

&nbsp

Choć tytuł licencjata w dziedzinie finansów międzynarodowych naprawdę wygląda przygotowanie studentów do programów świadectwa lub stopni naukowych, zdobywając tytuł licencjata, mogą kwalifikować się absolwentów do wejścia na poziomie pozycji w instytucjach finansowych wszystkich na całym świecie.Zarabianie tego stopnia również kwalifikuje uczniów do programów świadectwa absolwent, który może trwać tylko jeden dodatkowy semestr i pomagają uczniom w stażu zawodowego.

&nbsp

Zazwyczaj można stosować do międzynarodowego programu finansowego, przechodząc na stronie internetowej swojej szkoły i złożenia wniosku on-line, tak długo, jak spełniają wymagania wstępne. Aby dowiedzieć się więcej, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.