Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 40 Licencjat w Finanse i bankowość 2023

40 Licencjat Programy w Finanse i bankowość 2023

Przegląd

Większość ludzi chce podejmować inteligentne decyzje, jeśli chodzi o ich finanse. Istnieją specjalne zasady, które pomagają prowadzić ludzi ku inteligentnych inwestycji i finansów praktyk. Zdobywając tytuł licencjata w dziedzinie finansów i bankowości może pomóc lepiej zrozumieć, jak instytucje finansowe praca i jak oszczędzać pieniądze mądrze.

Co to jest licencjackie finansów i bankowości? Tego typu program koncentruje się na nauce, jak banki i inne instytucje finansowe uruchomić. W połączeniu z innymi wymogami kształcenia ogólnego w instytucji nauki, tego typu licencjat trwa około czterech lat. Oprócz kursów ogólnych, główne kursy mogą skupiać się na zasadach bankowych, kredytów, inwestycji zarządzających, przepisów i zasad inwestycyjnych, usług finansowych. Wiele kursów może być całkowicie dostępne online dla uczących się na odległość.

Dowiedzieć się więcej o finansowaniu i bankowych inteligentnych rozwiązań jest dobry pomysł, niemal dla każdego.Korzyści z zdobywając tytuł licencjata w dziedzinie finansów i bankowości to jest w stanie zrozumieć własne finanse lepiej, jak również zdolność do pomagania innym podejmowania świadomych decyzji dotyczących oszczędzania i inwestowania.

Koszt zdobywając taką licencjat różni się w zależności od tego, gdzie masz zamiar iść do szkoły. Koszty mogą się różnić w zależności od tego, czy uczestniczyć w swoje zajęcia na miejscu lub on-line. Aby dowiedzieć się wszystkich kosztów związanych z finansów i bankowości programu, badania szkołę wyboru dokładnie.

Absolwenci, którzy zdobędą tytuł licencjata w dziedzinie finansów i bankowości może znaleźć wiele różnych pozycji dla nich dostępne w branży finansowej, zwłaszcza jeśli planujemy realizację wyższe stopnie. Takie możliwości kariery mogą obejmować: corporate finance, menedżerem banku, menedżera ryzyka, dyrektor handlowy, sprzedaż, handel, portfel, fuzje, przejęcia i więcej.

Stosując się do programu finansowo-bankowego jest tak proste, jak będzie na stronie internetowej szkoły oraz złożenie wniosku on-line. Aby dowiedzieć się więcej, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Ekonomika
  • Finanse
  • Finanse i bankowość
Kierunki studiów
  • Ekonomika (40)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania