Keystone logo

27 Licencjat Programy w Ekonomika Finanse Finanse i ekonomia 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Ekonomika
  • Finanse
  • Finanse i ekonomia
Kierunki studiów
  • Ekonomika (27)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Ekonomika Finanse Finanse i ekonomia

Licencjat jest licencjackich kierunek studiów, który jest zazwyczaj trzy do czterech lat długo z naciskiem na konkretnej dziedzinie lub obszaru zainteresowania. Studenci zazwyczaj spędzają pierwsze dwa lata wypełnienie wymogów kształcenia ogólnego, które mogą przełożyć się na komplementarnym moll.

Można się zastanawiać, co to jest Bachelor in finansów i ekonomii? Program ten analizuje zagadnienia, takie jak finanse, handel międzynarodowy, planowania gospodarczego dla przedsiębiorstw z operacji globalnych i międzynarodowych środowiskach monetarnych. Zajęć mogą obejmować zasady makroekonomiczne, podstaw finansów przedsiębiorstw, zarządzania strategicznego, inwestycji i zarządzania portfelem i rachunkowości zarządczej. Celem jest, aby uczniowie rozwijają koncepcyjnych umiejętności rozwiązywania problemów, zarówno jako jednostki i jako część zespołu, które łączą technik matematycznych z intuicją ekonomiczną.

Zalety zdobywając tytuł licencjata finansów i ekonomii obejmują gładzenia ustnych i pisemnych umiejętności komunikacyjnych, rozwój fanem umiejętności organizacyjnych i przywódczych i pielęgnowanie relacji interpersonalnych. Może on być również odskocznią do nowej finansów lub ekonomii kariery lub stanowić sposób na awans w obecnej pracy.

Koszty studiów licencjackich różnią się między szkołami, kraje i długości programu. Przyszli studenci są zachęcani do kontaktu z biurem rekrutacji obiektu z programu, który interesuje im określić związane z tym opłat.

Praca dla absolwentów finansów i ekonomii może obejmować szereg badań ilościowych, przemysł-LED, takich jak bankowość, finanse przedsiębiorstw, ubezpieczeń i firm hipotecznych, agencji rządowych, edukacji, biznesu i prywatnych firm inwestycyjnych.Niektóre osoby znaleźć zatrudnienie jako naukowców danych, bankierów inwestycyjnych, analityków finansowych, sporządzających sprawozdania podatkowe, statystyków, konsultantów zarządzania, rzeczoznawców nieruchomości, zarządzających funduszami, analityków i ilościowym. Inny może podjąć decyzję o dalszej edukacji poprzez stosowanie ich studiów licencjackich kierunku absolwent programu.

Instytucje międzynarodowe oferują moduły kształcenia na odległość w celu ułatwienia procesu rekrutacji i dostosowania się do potrzeb aktywnych zawodowo. Aby znaleźć odpowiednią szkołę dla ciebie, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.