Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 12 Licencjat w Finanse stosowane 2024

12 Licencjat Programy w Finanse stosowane 2024

Przegląd

Ci, którzy mają umiejętności praktycznych finansowe są zawsze duże zapotrzebowanie na siłę roboczą. Studenci zainteresowani zarządzania i analizy środków w korporacyjnym może korzystać z uzyskaniem stopnia licencjata w dziedzinie stosowanej finansów.

Kiedy uczniowie zainteresowani studiowaniem praktyczne zastosowania finansowe pierwszy dowiedzieć się o tego stopnia, jedno z pytań proszą często, co jest Bachelor in Applied Finansów? W trakcie studiów, studentów realizujących jedną z tych stopni będzie na zajęcia, które pomogą im zdobyć szkolenia specjalistycznego potrzebne do zarządzania funduszami i inwestycji w bankach, na różnych rynkach finansowych, jak i przedsiębiorstw. Studenci mogą wziąć lekcje w obecnej teorii finansów, technik rachunkowości, finansów i matematyki.

Podczas pracy w pozycji, która zajmuje się finansami jest bardzo satysfakcjonujące, specjalne szkolenie jest niezbędne dla pracownika, aby się rozwijać.Absolwenci z tytułem licencjata stosowanych finansów przekonają się, że mają one niezbędne szkolenia i umiejętności, które są potrzebne do uzyskania dobrze płatną pozycję w konkurencyjnej branży.

Istnieje kilka różnych czynników, które mają wpływ, jak bardzo studenci będą płacić, aby uzyskać tytuł licencjata w stosowanej finansów. Należą oni wybrać instytucję do udziału, konkretnych stawek czesnego, że szkoła w college'u, gdzie znajduje się i jak długo zajmie im zakończyć ich stopnia.

Osoby z dyplomem licencjata stosowanych finansów mogą spodziewać się pracować w praktycznie każdej branży, która ma potrzebę kogoś do analizy i zarządzania finansami. Absolwent tego stopnia może pracować jako księgowości lub finansów stowarzyszonej, administrator finansów detalicznej, menedżer finansów, private equity analityk lub w innej pozycji, która wymaga szczególnych umiejętności finansowych.

Istnieje kilka kroków studenci, którzy chcą realizować tytuł licencjata w stosowanej finansów powinien podjąć, gdy zaczną patrząc do tego stopnia. Aby rozpoczęcie tego procesu, wyszukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Ekonomika
  • Finanse
  • Finanse stosowane
Kierunki studiów
  • Ekonomika (12)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania