Keystone logo

7 Licencjat Programy w Nauka o żywności i napojach Biznes gastronomiczny Catering 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Nauka o żywności i napojach
  • Biznes gastronomiczny
  • Catering
  • Gastronomia
Kierunki studiów
  • Nauka o żywności i napojach (7)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Nauka o żywności i napojach Biznes gastronomiczny Catering

Licencjat, które można zdobyć w ciągu około trzech do czterech lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, może pomóc wielu osobom osiągnąć swoje cele edukacyjne. Zarabianie licencjat może także poprawić pożądanych umiejętności w miejscu pracy i sprawiają, absolwentów podążał wśród pracodawców po ukończeniu studiów.

Zainteresowane osoby mogą się pytać, co jest licencjackie w gastronomii? Program ten stopień zapewnia studentom wiedzy i podstawowych umiejętności potrzebnych do znalezienia karierę w dziedzinie żywienia i żywności gościnności. Zajęcia w tym studiów zazwyczaj obejmują takie tematy jak budżetowanie, umiejętności przywódczych, marketingu, zarządzania zapasami i praktyk zatrudniania. Po ukończeniu kursu student powinien posiadać zdolność do koordynowania zadań z dnia na dzień, wymaganych do uruchomienia usługi cateringowe, restauracje, lub innego zakładu żywności gościnności.

Odbieranie licencjat w gastronomii może być bardzo korzystne dla absolwentów.Program ten uczy absolwentów posiadanie skutecznych umiejętności zarządzania czasem, aby umieścić swoje najlepsze wysiłku w swoją pracę, i jak współpracować z innymi. Umiejętności te są niezbędne dla doskonali się zarówno w jak i poza miejsce pracy.

Wiele szkół oferuje programy licencjackie w gastronomii, ale każda szkoła ma inne koszty związane z ich programem. Z tego powodu studenci powinni dokładnie badać potencjalne szkół, aby w pełni zrozumieć koszcie programu zanim zaczną zajęcia.

Osoby, które zdobędą tytuł licencjata w gastronomii są dobrze przystosowane do pracy w gastronomii, zarządzania restauracja, gościnność, kuchni i marketingu. Absolwenci mogą być w stanie znaleźć kariery jako menedżerów gastronomicznych, restauracyjnych menedżerów lub menedżerów, koordynatorów zatrudniania asystentów dla zakładów gastronomicznych, hotelarskich i stowarzyszonych.Zarabianie tego stopnia także zapewnia absolwentom, które chcą kontynuować naukę w Warunkiem wiedzy potrzebnej do ubiegania się o studia magisterskie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat zarabiania stopień licencjata w dziedzinie gastronomii, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.