Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Licencjat w Genetyka 2024

Licencjat Programy w Genetyka 2024

Przegląd

Zdobywając tytuł licencjata w dziedzinie genetyki jest idealną okazją dla osób, które chcą uczyć się różnorodne widoki otaczających rozwijającej się dziedzinie genetyki. Program studiów skupia się na badania naukowe w zakresie organizacji, funkcji, rekombinacji, regulacji i przekazywania dziedzicznego informacji na wszystkich poziomach złożoności w organizmach biologicznych. Studenci otrzymujący tytuł w genetyce może stać się dostatniej i respektowane w ich zakresie uniwersalnych umiejętności.

&nbsp

Co to jest Bachelor in Genetics? Ten stopień jest dalsze kształcenie, które dadzą studentom wiedzy i umiejętności w teorii biologii molekularnej i genetyki. Studenci poznają również podstawowe elementy genetyki w tym zapisu danych, analizy i piśmie naukowym. Dodatkowo, tytuł licencjata w tej dziedzinie pozwala rozwinąć umiejętności intelektualne potrzebne do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie genetyki globalnej.

&nbsp

Istnieje wiele powodów, by wybrać do prowadzenia licencjat w programie Genetics. Zajęć obejmuje Genetyki Mendelian i struktury chromosomów replikacji, mechanizmy regulacji genów, naprawy DNA i rekombinacji, zjawisk epigenetycznych, determinacji płci, ewolucji molekularnej i interakcje genetyczne między genomów.

&nbsp

Koszt zależy od szkoły, a długość programu waha się od trzech do czterech lat. Istotne jest, że masz wystarczająco zbadania program w celu zapewnienia, że ​​program oferowany pasuje do swoich celów.

&nbsp

Absolwenci są w wysokim popytem na wielu stanowiskach, takich jak role w uczelni, szpitali, instytucji rządowych, instytutów badawczych i przemysłu biotechnologicznego. Studenci będą rozwijać umiejętności potrzebne do rozwiązywania kwestii dotyczących stosowania analizy doświadczalnej do rozwiązywania problemów w dziedzinie genetyki.Gdy studenci ukończył z tytułem magistra w dziedzinie genetyki, są gotowi do zaawansowanej nauki lub kariery udziałem genomika i podstawowych genetyki.

&nbsp

Dostępne dla programu z różnych uczelni jest wiele opcji krajowych i międzynarodowych. Kursy online są idealnym wyborem dla tych, którzy mieszkają w odległych obszarach na całym świecie z ograniczonym dostępem do szkoły. Opcje webowe zaspokoić osób, którzy wymagają elastycznego harmonogramu. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Opieka zdrowotna
  • Medycyna reprodukcyjna
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (0)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania