Keystone logo

0 Licencjat Programy w Opieka zdrowotna Medycyna reprodukcyjna Genetyka 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Opieka zdrowotna
  • Medycyna reprodukcyjna
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (0)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Żaden program nie spełnia kryteriów wyszukiwania. Doprecyzuj filtry.

Clear filters

Licencjat Programy w Opieka zdrowotna Medycyna reprodukcyjna Genetyka

Zdobywając tytuł licencjata w dziedzinie genetyki jest idealną okazją dla osób, które chcą uczyć się różnorodne widoki otaczających rozwijającej się dziedzinie genetyki. Program studiów skupia się na badania naukowe w zakresie organizacji, funkcji, rekombinacji, regulacji i przekazywania dziedzicznego informacji na wszystkich poziomach złożoności w organizmach biologicznych. Studenci otrzymujący tytuł w genetyce może stać się dostatniej i respektowane w ich zakresie uniwersalnych umiejętności.

&nbsp

Co to jest Bachelor in Genetics? Ten stopień jest dalsze kształcenie, które dadzą studentom wiedzy i umiejętności w teorii biologii molekularnej i genetyki. Studenci poznają również podstawowe elementy genetyki w tym zapisu danych, analizy i piśmie naukowym. Dodatkowo, tytuł licencjata w tej dziedzinie pozwala rozwinąć umiejętności intelektualne potrzebne do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie genetyki globalnej.

&nbsp

Istnieje wiele powodów, by wybrać do prowadzenia licencjat w programie Genetics. Zajęć obejmuje Genetyki Mendelian i struktury chromosomów replikacji, mechanizmy regulacji genów, naprawy DNA i rekombinacji, zjawisk epigenetycznych, determinacji płci, ewolucji molekularnej i interakcje genetyczne między genomów.

&nbsp

Koszt zależy od szkoły, a długość programu waha się od trzech do czterech lat. Istotne jest, że masz wystarczająco zbadania program w celu zapewnienia, że ​​program oferowany pasuje do swoich celów.

&nbsp

Absolwenci są w wysokim popytem na wielu stanowiskach, takich jak role w uczelni, szpitali, instytucji rządowych, instytutów badawczych i przemysłu biotechnologicznego. Studenci będą rozwijać umiejętności potrzebne do rozwiązywania kwestii dotyczących stosowania analizy doświadczalnej do rozwiązywania problemów w dziedzinie genetyki.Gdy studenci ukończył z tytułem magistra w dziedzinie genetyki, są gotowi do zaawansowanej nauki lub kariery udziałem genomika i podstawowych genetyki.

&nbsp

Dostępne dla programu z różnych uczelni jest wiele opcji krajowych i międzynarodowych. Kursy online są idealnym wyborem dla tych, którzy mieszkają w odległych obszarach na całym świecie z ograniczonym dostępem do szkoły. Opcje webowe zaspokoić osób, którzy wymagają elastycznego harmonogramu. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.