Keystone logo

8 Licencjat Programy w Studia z zarządzania Przywództwo Przywództwo globalne 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Studia z zarządzania
  • Przywództwo
  • Przywództwo globalne
Kierunki studiów
  • Studia z zarządzania (8)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Studia z zarządzania Przywództwo Przywództwo globalne

Licencjat jest zdobył po ukończeniu studiów z programem nauczania na poziomie uczelni. Stopień licencjackich zazwyczaj opiera się na edukacji zdobytej w liceum i poprzedza zajęć w programie magistra lub doktora.

Czym jest Bachelor in Global Leadership? Globalne przywództwo jest stopnia licencjackich program, który obejmuje zajęć w dyscyplinach takich jak język obcy, międzynarodowej kultury organizacyjnej, przywództwa i psychologii behawioralnej. Oprócz kursów podkreślając globalnej świadomości i umiejętności przywódczych, uczniowie mogą mieć możliwość przedstawienia swoich umiejętności w praktyce poprzez studiowanie za granicą. Niektóre programy globalne przywództwo oferują staże, które mają miejsce na arenie międzynarodowej oraz organizacji szkoleń dla sieci i zasięgu w tych krajach.

Licencjat globalnego przywództwa oferują liczne korzyści dla studentów zainteresowanych zarówno w żywych lub prowadzenia zasięg na całym świecie.Studenci często uczy się co najmniej jednego nowego języka, rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne i stają się doskonałymi liderów organizacyjnych.

Koszt licencjat obejmuje naukę, różne czesnego i innych wydatków, które różnią się od szkoły do ​​szkoły. Aby uzyskać najdokładniejsze oszacowanie tych kosztów, należy skontaktować się z biurem rekrutacji na uczelni chcieliby Państwo uczestniczyć.

Licencjata w dziedzinie globalnego przywództwa jest obiecującym Stopień z wielu opcji kariery. Absolwenci, którzy realizują prace w zakresie ich stopnia będzie prawdopodobnie okaże się, że organizacje charytatywne, firm międzynarodowych i wielokulturowych koordynatorzy edukacji oferują odpowiednie możliwości. międzysegmentowe charakter stopnia jest jednak pozwala absolwentom realizować pozycje w dziedzinach, które wykorzystują język lub umiejętności przywódczych opracowanych przez licencjackich zajęć. Inne zastosowania tych samych umiejętności obejmują niezależne doradztwo, usługi tłumaczeniowe lub nauczania.

Możesz być w stanie realizować licencjata w Global Leadership poprzez studia on-line, który oferuje wysoki stopień elastyczności dla zapracowanych studentów i tych, którzy mieszkają daleko od ich szkoły z wyboru. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.