Keystone logo

8 Licencjat Programy w Globalny marketing 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Marketing
 • Marketing
 • Globalny marketing
Kierunki studiów
 • Marketing (8)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Licencjat Programy w Globalny marketing

  Licencjat jest drugim i najwyższego poziomu licencjat i wymaga mniej więcej dwa razy tyle punktów, aby zakończyć jak stopień jednostki stowarzyszonej. Wymaganie to jest powód, dla którego większość programów licencjackich studiów podjąć cztery do pięciu lat.

  Czym jest Bachelor in Global Marketing? Jest to wyspecjalizowane ważnym programem, który opiera się na podstawowych zasad marketingowych uczonych w ogólnym programie nauczania biznesu w sposób, które zapewniają wgląd w konkretne konkurencji na światowych rynkach. Jako takie, globalne programy marketingowe zazwyczaj zawierają wiele kursów znajdują się w ogólnych programów biznesowych obok kilku kursów ze szczególnym naciskiem na globalnych strategii i praktyk marketingowych w celu zapewnienia dodatkowego wglądu.

  Korzyści z uzyskaniem stopnia licencjata w dziedzinie marketingu globalnego są proste.Jeśli student jest specjalnie zainteresowany karierą z firmami, które działają w wielu krajach na poziomie całej organizacji, stanowi integralną wiedzę student potrzebuje.

  Czesne ceny są bardzo zróżnicowane i zależą od obu miejscowości i czy uczelnia jest publicznie lub prywatnie finansowane. Generalnie czesnego dla globalnych programów marketingowych jest taka sama jak podstawowej stawki uniwersytecie, więc skonsultować się potencjalnych szkół, aby uzyskać więcej informacji.

  Studenci, którzy otrzymali stopień globalnego marketingu zazwyczaj przejść do pracy w dziedzinie marketingu lub pokrewnej dziedzinie, takich jak reklamy. Stopień jest specjalnie zaprojektowany, aby kandydaci bardziej konkurencyjne w rolach, które podkreślają marketing na skalę międzynarodową. Jako posiadacze stopnia na poziomie licencjata, studenci są zazwyczaj przygotowywane do entry-level i podstawowych stanowiskach kierowniczych zespołu, takich jak analityka danych.Wielu absolwentów również udać się do pracy w firmach doradczych, gdzie ich wiedza jest wykorzystana do różnych firm klienckich.

  Większość szkół, które oferują wyspecjalizowane globalnych stopni marketingowych również ich oferta oczywiście dostępne poprzez moduły nauczania online. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.