Keystone logo

16 Licencjat Programy w Studia z zarządzania Zarządzania sprzedażą detaliczną 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzania sprzedażą detaliczną
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (16)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Licencjat Programy w Studia z zarządzania Zarządzania sprzedażą detaliczną

  Licencjat jest licencjat, zazwyczaj pierwszy, że studenci nabywają kiedy zaczynają utwór szkolnictwa wyższego. To zwykle trwa cztery lata, choć wielu studentów są w stanie ukończyć go w trzech. Stopnie licencjackie są osiągane poprzez połączenie wykładów, egzaminów i zajęć.

  &nbsp

  Co to jest Bachelor in Management Detalicznej? Ten stopień daje studentom wiedzę i umiejętności potrzebne do pracy w pozycji lidera w zakresie sprzedaży detalicznej. Te umiejętności mogą być wykorzystane do podjęcia wielu różnych ścieżek kariery w branży detalicznej, w tym zarządzanie sklepu, marketingu, zakupów i stanowisk inspektorem na poziomie korporacyjnym. Program nauczania w tej dziedzinie obejmuje kombinację detalicznej, przywództwa i tematów związanych z biznesem.

  &nbsp

  Bachelor in Management Detalicznej jest doskonałym sposobem dla studentów, aby przygotować się na przyszłość w handlu detalicznym.Liczba nowych pracowników weźmie detalicznej każdego roku, ale wielu z nich nie zamierza zrobić to stałe kariery. Dla pracowników detalicznych, którzy poważnie myślą o kontynuacji w branży, licencjat jest to świetny sposób, aby wyróżnić się z tłumu.

  &nbsp

  Koszt Bachelor in Management Detalicznej różni się w zależności od instytucji zdecydujesz się wziąć udział. Większość stopni trwać od trzech do czterech lat, aby zakończyć, więc obliczyć koszty odpowiednio.

  &nbsp

  Absolwenci z Bachelor in Management Detalicznej może realizować wiele różnych kariery w dziedzinie handlu detalicznego. Jeśli wolą pracować z ludźmi, mogą zarządzać sklep lub zespołu na poziomie korporacyjnym. Ci bardziej zainteresowani produktami może dostać pracę jako stylista magazynu kupującego, lub zarządcy nabywczej.

  &nbsp

  Istnieje wiele opcji dostępnych na całym świecie. Zajmując się online stopnia jest to świetny sposób, aby uczyć się na własnych warunkach, można też wybrać się na zajęcia na uczelni.Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.